Kolekcja tenisowa marki 4F i Łukasza Kubota

Projektanci grupy OTCF odpowiadającej za markę 4F podjęli się kolejnego zadania.

Tym razem stworzyli kolekcję według wskazówek Łukasza Kubota tym samym wchodząc bardzo mocno do tenisowej familii.

W skład kolekcji tenisowej wchodzi linia do gry dziennej i gry nocnej, całość zawiera pięć zestawów obejmujących t-shirty, spodenki i czapki. Natomiast w planach jest jej rozszerzenie o projekty koszulek polo, dresów, frotek i toreb sportowych. W całej kolekcji dominuje ulubiona kolorystyka Łukasza Kubota, a więc: turkus, malina, soczysta zieleń,wzbogacona dodatkowo o motywy geometryczne, wyrażające dynamikę typową dla tenisowych pojedynków. Inspiracją dla linii nocnej z kolei był… kosmos. Ambasador marki jest zodiakalnym bykiem, dlatego projekty nawiązują do wyraźnej na nieboskłonie konstelacji gwiazd. Całość jest iście kosmiczna!

A jak wygląda efekt współpracy ze znanym tenisistą ? Zobaczcie Sami:)

T4L14-TSMF824 2

T4L14-TSMF821 1

T4L14-SKMF822

 

W planach rozpoczętej współpracy z tenisistą znajduje się również stworzenie stylizacji na spotkania formalne i konferencje. Wśród nich,główną rolę odgrywać będą fasony marynarek, za których przygotowanie odpowiada Dyrektor Kreatywny Marki – Ranita Sobańska.

 

To jedna z najmłodszych i najmocniej promowanych marek sportowych ostatnimi czasy. Udana współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim zaowocowała podpisaniem kontraktu z Polskim Komitetem Olimpijskim dla którego 4F ubiera całą kadrę olimpijską

Najmocniejszym filarem promocji 4F jest jednak Kamil Stoch, który jest Globalnym Ambasadorem Marki.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares