Młodość Spojrzenia z Cellular Eye Essence Platinum Rare od La Prairie

Odkrywać nowe technologie i techniki za pomocą których nasza cera i skóra nie będzie się starzeć. Co więcej zachowa witalność. Czasu nie oszukasz, ale możesz wyglądać wiecznie młodo i zniewalająco.

Nie inaczej jest z marką La Prairie.

Wykorzystuje wyjątkowe, odmładzające i odnawiające właściwości platyny, osiągając tym samym całkiem nowy poziom luksusu, ale przede wszystkim skuteczności o której za chwilę.

Wróćmy zatem do produktu i jego zawartości.

PLATYNA – tym razem w odniesieniu  do delikatnej skóry okolic oczu.

Nadszedł czas, aby do codziennego programu pielęgnacyjnego wprowadzić kolejną innowację La Prairie  Cellular Eye Essence Platinum Rare. To wyjątkowe serum łączy w sobie intensywne i natychmiastowe, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające, liftingujące i nawilżające działanie, gwarantując spektakularny efekt odmłodzenia spojrzenia.

NOWOŚĆ LA_PRAIRIE_ SERUM POD OCZY CELLULAR_EYE_ESSENCE_PLATINUM_RARE closed

Kluczowym składnikiem Kolekcji Platynowej jest Czysta Koloidalna Platyna, która dzięki zdolnościom do efektywnej odbudowy i stymulacji funkcji skóry, przywraca jej młodzieńczy wygląd. Rozjaśnia i napina, widocznie opóźniając procesy i niwelując oznaki starzenia. Każda kropla tego preparatu oparta na zaawansowanej technologii i rewolucyjnym systemie dostarczania składników aktywnych przebudowuje skórę, dzięki czemu odzyskuje młodość. Kombinacja Ekskluzywnego Kompleksu Komórkowego, wygładzających zmarszczki peptydów, składników liftingujących, nawilżających i odżywczych oraz kluczowej Platyny to idealna droga do napiętej i pełnej młodzieńczego blasku skóry wokół oczu.

SKŁADNIKI:

 • PRZECIWZMARSZCZKOWE / RELAKSUJĄCE
 1. PLATYNOWY PEPTYD – synergiczne połączenie Acetylo Tetrapeptydu -17 z cząsteczką platyny pozwoliło na uzyskanie wyjątkowo stabilnego składnika o silnie przeciwzmarszczkowych i ujędrniających właściwościach. Nie rozpada się pod wpływem działania enzymów w skórze, dzięki czemu zapewnia długotrwałe działanie uelastyczniające i nawilżające. Spektakularnie zmniejszenia widoczności zmarszczek w okolicy oczu
 2. Roślinny kompleks rozluźniający minimalizuje podskórne mikro-skurcze mięśni, zapobiegając powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych.
 3. Fermentowana czarna herbata zwiększa elastyczność skóry, poprzez przeciwdziałanie procesowi glikacji, który wpływa na sztywnienie i kruszenie się włókien kolagenowych.
 • ROZJAŚNIAJĄCE / DEPIGMENTAUJĄCE
 1.   Ekstrakt z Kwiatu Biały Ptak z Raju niweluje i zapobiega powstawaniu zasinień oraz przebarwień pod oczami. Jest to jedna z niewielu roślin, która wykształciła mechanizm pozwalający na degradację bilirubiny – czyli produktu rozkładu hemoglobiny w organizmie, odpowiedzialnego za tworzenie cieni pod oczami.
 2.  Bogaty w aminokwasy oligopeptyd z zielonej mikroalgi, poprawia strukturę delikatnej skóry wokół oczu, dzięki czemu cienie oraz naczynka krwionośne są mniej widoczne.
 3. Arktyczny Pigment Perłowy (mika, dwutlenek tytanu, krzemionka) dzięki innowacyjnej technologii odbijania światła spektakularnie rozjaśnia skórę wokół oczu.
 4.  Kofeina pomaga zredukować widoczność zasinień oraz wspiera redukcję miejscowych złogów tłuszczowych, zmniejszając opuchliznę.
 • LIFTINGUJACE I NAPINAJĄCE
 1. Innowacyjny kompleks naturalnych polimerów intensywnie napina skórę wokół oczu.
 • NAWILŻAJĄCE I ODŻYWCZE
 1.  Ekstrakt z macierzystych komórek roślinnych oraz koloidalna woda platynowa działają antyoksydacyjnie chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych  i degradacją DNA.
 2. Ekstrakt z Czerwonych Alg tworzy na powierzchni skóry warstwę okluzyjną zabezpieczającą przez transepidermalną utratą wody.
 3. Hialuronian Sodu o dużej masie cząsteczkowej silnie nawilża, poprawia elastyczności, sprężystości skóry

 

ZASTOSOWANIE:

Serum można stosować rano i wieczorem

na okolice dolnej i górnej powieki oraz

obszar pomiędzy brwiami. Za pomocą pipety

zakończonej metalową, chłodzącą kulką

można wykonać masaż.

POJEMNOŚĆ: 15 ML

CENA: 1367.00 PLN

                                                                                                                DOSTĘPNE: WRZESIEŃ 2014

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares