Nowa kolekcja zegarków Tissot T-Touch Solar – Polska Premiera !

Pierwszy na świecie zegarek ze szkłem dotykowym zasilanym energią słoneczną dostępny już w Polsce

 

Niespełna kilka dni temu zobaczyliśmy narodziny kolejnego dziecka w gamie produktów  Swatch Group Polska .

Najnowsza kolekcja Tissot T-Touch Solar  została zaprezentowana w nowo otwartym warszawskim butiku Hour Passion, należącym do światowego koncernu.

 Tissot T-Touch Solar to pierwszy na świecie zegarek, który łączy technologię dotykową z energią słoneczną. Za pomocą dotyku, w szybki sposób można skorzystać z wielu funkcji, m.in. wysokościomierza, barometru z prognozą pogody, kompasu, czy chronografu. Zegarek ten nie posiada baterii, tylko akumulator, który gromadzi energię słoneczną dzięki obecności ukrytego pod tarczą ogniwa słonecznego. Wystarczy około 15 minut w słoneczny i około 30 minut w pochmurny dzień (wewnątrz budynku), aby móc intensywnie korzystać z zegarka przez cały dzień! A zatem T-Touch Solar może ładować zarówno światło słoneczne, jak i światło fluorescencyjne. W pełni naładowany Tissot T-Touch Solar ma wystarczającą rezerwę energii, aby korzystać z niego w środowisku bardzo słabo oświetlonym przez rok! – podkreśla Agnieszka Ławniczak-Czajkowska, Tissot Brand Manager.

 

Francois Thiebaud  - Prezydent Tissot i Agnieszk a Ławniczak-Czajkowska - Brand Manager Tissot

Zegarki z kolekcji Tissot T-Touch Solar łączą w sobie zaawansowaną technologię dotykową z ekologicznym rozwiązaniem jakim jest zasilanie zegarka energią świetlną. Promienie światła pozwalają wskazówkom świecić w ciemności, a także ładują akumulator zegarka. Dzięki temu nie ma potrzeby wymiany baterii, a zegarek jest cały czas gotowy do użycia. Oferuje wiele przydatnych w codziennym użytku funkcji takich jak: wieczny kalendarz, wskazujący dzień tygodnia oraz tydzień roku, pozwalający nie pogubić się w napiętym terminarzu; dwa alarmy, jeden na dni powszednie i drugi weekendowy; dwie strefy czasowe do odmierzania czasu podczas zasłużonego urlopu; prognozę pogody badającą względne ciśnienie; wysokościomierz z pomiarem różnicy pokonanej wysokości; chronograf z funkcjami lap i split oraz logbookiem; kompas i azymut; minutnik; licznik regatowy oraz podświetlenie tarczy. Kolekcja zegarków Tissot T-Touch Solar to innowacyjna technologia, a także sportowa elegancja. Zegarki te pasują zarówno do casualowych, codziennych stylizacji, jak również tych bardziej oficjalnych, klasycznych.

LUBIE WIEDZIEĆ !

Kolekcja Tissot T-Touch Solar to kamień milowy w historii marki Tissot, która od zawsze zaskakiwała. To właśnie Tissot w 1930 r. stworzył zegarek z kopertą odporną na działanie pól magnetycznych. W 1953 r. firma zaskoczyła klientów specjalnym modelem zegarka Navigator, który pokazywał 24 strefy czasowe. Tissot również stworzył pierwszy zegarek z kamienia, Tissot RockWatch, z kopertą z granitu z Alp szwajcarskich czy model wykonany z drewna wrzośca śródziemnomorskiego Tissot WoodWatch. W latach 80. ubiegłego wieku marka wprowadziła model Two Timer, który swoje 7 funkcji prezentował na podwójnej tarczy: analogowej i cyfrowej. Wreszcie w 1999 roku, na długi przed pojawieniem się pierwszych smartfonów, Tissot wprowadził pierwszy na świecie zegarek ze szkłem dotykowym, który był przełomem w całej branży. Bogata historia, nieustanny rozwój technologii i designu sprawia, że klienci darzą markę Tissot zaufaniem i cenią ją za jej jakość. Na tą opinię składają się również wyjątkowe relacje, które marka buduje z klientami.


 

Kolekcja Tissot T-Touch Solar

Przedział cenowy 2500-3500zł

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares