Teatr Kamienica – NOWE ROZDANIE – 27 IX 2014 !

                                                                                                              Nowy sezon w Kamienicy od 27 września !

 

Sezon rozpoczną 27 września Hanna Śleszyńska, Piotr Polk i Tomasz Sapryk spektaklem PSIUNIO w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Dla młodszych Widzów Kamienica przygotowała kultowy spektakl „Tytus Romek i A’Tomek, czyli jak zostać artystą”, którego premiera będzie miała miejsce 12 października, a w listopadzie, w dzień ciszy wyborczej Emilian Kamiński wcieli się w rolę francuskiego polityka w sztuce „Miłość i polityka”.

PSIUNIO, autorstwa francuskiego małżeństwa Agnes i Daniela Besse, to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną. Poruszane przez małżonków na pozór błahe sprawy powodują wybuch lawiny frustracji. Sztuka poprzez serię zabawnych sytuacji i nieporozumień ukazuje różnice pomiędzy światami obu płci. Mistrzowskie dialogi oraz brawurowa gra aktorska Hanny ŚleszyńskiejPiotra Polka i Tomasza Sapryka przedstawią relacje międzyludzkie w zupełnie innym świetle.

Tytus Romek i A'Tomek

Tytus Romek i A’Tomek, czyli jak zostać artystą, w reżyserii Katarzyny Taracińskiej – Badury, to żywa legenda!Spektakl „Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa. Spektakl jest połączeniem zwariowanego poczucia humoru zaczerpniętego z komiksów oraz wątków edukacyjnych związanych ze sztuką. Dzięki multimedialnym projekcjom widzowie poznają zabytki architektoniczne Londynu i Paryża,
a także dowiedzą się czym w sztuce jest abstrakcja, kontrast oraz horyzont. Inscenizację dopełni oryginalna muzyka łącząca nowoczesny hip-hop z klasycznymi piosenkami harcerskimi.

 


 

Teatr Kamienica

Al. Solidarności 93

00-144 Warszawa

Bilety :

  • Psiunio – od 100zł
  • W dniu Premiery 27 IX od 120zł
  • Tytus Romek i A’Tomek – 55zł
  • W dniu Premiery 12 X  – 55zł

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares