Zamów jedzenie w pociągu przez aplikację Android lub iOS

WARS  SZUKA KONKURENCYJNYCH OFERT DLA PODRÓŻUJĄCYCH KOLEJĄ

Ruszają testy aplikacji na smartfony  mWars.

Podróżni korzystający z nowej aplikacji mobilnej mają możliwość przeglądania menu z opisem i zdjęciami każdej potrawy znajdującej się aktualnie w karcie WARS. Zamówienia składane są w dowolnym momencie podróży oraz dostarczane pasażerowi bezpośrednio do przedziału, w którym się znajduje.

 

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas nowe rozwiązanie technologiczne podniesie komfort podróży. Aplikacja mWars umożliwia pasażerowi składanie zamówień bez konieczności wychodzenia
z przedziału

                       Paweł Dudek, Prezes Zarządu WARS S.A.

 

Aplikacja mWars bazuje na technologii kontekstowego przetwarzania zamówień opracowanego przez firmę WellServed. Realizowana jest w oparciu o usługę działającą „w chmurze”, umożliwiając podróżnym przeglądanie menu oraz składanie zamówień, a restauracjom ich realizację.

 

Dzięki najnowszym technologiom możemy zamawiać smartfonem wybrany posiłek w dogodnym momencie czy miejscu. To pierwsza aplikacja mobilna świadcząca taką usługę w Polsce. Jesteśmy więc bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w tym projekcie.

                                                                                                                                                                                                                                                           Maksymilian Kuśmierek, Prezes WellServed Sp. z o.o.

 

cvvcvc


Lubie Wiedzieć!

WARS S.A. to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od ponad 65 lat i dysponująca marką o niemalże 100 proc. rozpoznawalności w Polsce.

Obecnie firma obsługuje:

– 61 wagonów gastronomicznych, w tym 15 restauracyjnych i 46 barowych,

– 79 wagonów sypialnych,

– 55 wagonów z miejscami do leżenia (kuszet).

Właścicielem wagonów, w których WARS S.A. prowadzi obsługę podróżnych jest PKP Intercity S.A. WARS S.A. aktualnie zatrudnia około 450 osób, w tym znaczna część (56%) to stewardzi obsługujący podróżnych w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia. Usługi gastronomiczne realizowane są w systemie franczyzowym według ściśle określonych standardów WARS S.A. Obecnie pracę usługową wykonuje około 80-ciu mikroprzedsiębiorstw.

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed