Meadow Collection EMU Australia dla miłośniczek przygód

Lubicie Przygody?

Chcecie się wyróżniać i oczekujecie by marka wyróżniała? Tak będzie !

AINSLIE-WOODBLOCK-HERO

    Meadow Collection, to jedna z trzech jesiennych kolekcji EMU Australia ( obok City i Beach). Powstała ona z myślą o kobietach, które kochają komfort i ponadczasową klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Wygodne kozaki i botki to przede wszystkim obuwie dla miłośniczek aktywnego spędzania czasu po za miastem, lubiących kontakt z naturą. Stąd specjalnie zbudowana wewnętrzna podeszwa z miękkimi wkładkami, oraz zewnętrzna gumowa, pozwalająca na długie wędrówki, bez obawy o zmęczenie stóp.

Buty Meadow Collection od EMU Australia to mieszanka komfortu, stylu, ale także trwałości, której wyznacznikiem jest wykonanie z najwyższej jakości owczych skór.

W tym sezonie kozaki i botki znajdziemy w przepięknej gamie kolorystycznej począwszy od brązów w odcieniu terrakoty po wyraziste czekoladowe, zielenie i klasyczną czerń.

AINSLIE-MUSH-2

Mieszanka skóry, zamszu oraz delikatnych detali w postaci wzorzystych tłoczeń oraz metalowych klamer, daje wyjątkowy efekt prostej elegancji, której nie oprą się nawet najbardziej wymagające kobiety.

EMU-F14-STRUT-CARD-MEADOW-PO1419D


Lubię Wiedzieć!

Ceny obuwia:500-1000zł

Zdjęcia najnowszej kolekcji możecie obejrzeć  na pomada.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed