Motörhead w przyszłym roku w Polsce!

Legenda rocka, grupa Motörhead wystąpi w przyszłym roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie.

 Motörhead pojawi się w Polsce w szczególnym momencie. W przyszłym roku brytyjski zespół świętował będzie czterdziestolecie swojej działalności. Grupa powstała w 1975 roku z inicjatywy basisty Lemmy`ego Kilmistera.
W dorobku brytyjskiej grupy znajduje się aż 20 albumów studyjnych. Poza tym, muzycy wydali 10 produkcji koncertowych, 12 kompilacji, 3 minialbumy, 20 singli. Do piosenek zespołu powstały łącznie 33 teledyski.

Motörhead zdobył wiele prestiżowych nagród w branży rockowej – głównie za sprawą lidera formacji Lemmy`ego Kilmistera. W kwietniu 2010 roku muzyk podczas ceremonii Revolver Golden Gods Awards został uhonorowany nagrodą Revolver Golden Gods Lifetime Achievement. Kilka miesięcy później zdobył natomiast Vegas Rocks! Lifetime Legend w ramach Vegas Rocks! Magazine Award. Kilmister w Motörhead gra na gitarze basowej i jest jednocześnie wokalistą.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 29 października, 2014 roku o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów: Golden Circle 290 zł, Płyta 229 zł, Trybuny 210 zł.

96790d5d_large

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares