POLACY Z WERWĄ

Już w najbliższy czwartek poznamy 7 Laureatów II edycji Plebiscytu.

 Spośród grona 21 kandydatów nominowanych w siedmiu kategoriach, w głosowaniu publicznym wyłonionych zostało po dwóch finalistów w każdej z dyscyplin.

Wśród kandydatów znaleźli się młodzi, zdolni ludzie, pełni pasji i werwy, którzy swoje ambitne pomysły przekładają na realne projekty. Teraz Jury Plebiscytu wyłoni zwycięzców.

Każdy z Laureatów w kategoriach: Nauka, Medycyna, Ochrona środowiska, Design i architektura, Innowacje w biznesie, Kultura i Sport uhonorowany zostanie przez PKN ORLEN statuetką autorstwa Pawła Althamera oraz nagrodą pieniężną w wysokości 50 tys. złotych, która może być przeznaczona na kontynuację działalności zawodowej.

Więcej o kandydatach tutaj:

KANDYDACI DO NAGRODY

Poznamy również Laureata Nagrody Specjalnej, wybranego przez Kapitułę Plebiscytu, w której skład wchodzą przewodniczący składów jurorskich, Prezes Zarządu PKN ORLEN oraz przedstawiciele Patronów Medialnych.

Uroczystość w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej uświetnią: Jamie Cullum, Julia Marcell, Adam Sztaba i Orkiestra Sinfonia Iuventus oraz pokaz mody Gosi Baczyńskiej.


Lubię Wiedzieć!

Plebiscyt „Polacy z werwą” to akcja zainicjowana przez PKN ORLEN, której celem jest wyłonienie młodych, wybitnie uzdolnionych ludzi, których projekty i rozwiązania przyczyniają się do budowy nowoczesnej Polski.

Uroczysta Gala „Polacy z werwą” odbędzie się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Więcej informacji na temat Plebiscytu oraz szczegółowe informacje nt. Kandydatów dostępne na stronie: www.polacyzwerwa.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed