Premiera książki Anny Lewandowskiej

Polska sportsmenka, wielokrotna medalistka w karate, ekspert do spraw żywienia, a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego – Anna Lewandowska spotkała się dziś z dziennikarzami na premierze swojej książki „Żyj zdrowo i aktywnie„. Autorka spotka się dziś także z czytelnikami w EMPiKu w warszawskiej Arkadii. Spotkanie zaplanowano na 18. 

IMG_1330 IMG_1291

Książkę „Żyj zdrowo i aktywnie”podzielono na pięć części. We wstępie autorka wyjaśnia cel publikacji, opowiada o motywacji i zmianie sposobu myślenia. Tu uwypukla też zagadnienia, na które powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę, chcąc żyć zdrowo i szczęśliwie.

Pierwszy rozdział książki to wnikliwa analiza żywności. To także zbiór wartościowych porad, dotyczących zalet i wad poszczególnych produktów, czy potraw. Dzięki niemu możemy w szybki i zrozumiały sposób zbudować własną świadomość na temat tego, co jemy, jaka żywność leczy, a jaka szkodzi, zatem której warto unikać.

W kolejnej części znajdziemy przepisy na smaczne i zdrowe potrawy, proponowane przez autorkę, która profesjonalnie wyjaśnia tu także, dlaczego właściwe odżywianie jest podstawą dobrego samopoczucia i odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

Książka Anny Lewandowskiej nie jest zwyczajnym poradnikiem, czy zbiorem przemyśleń osoby, która żyje zdrowo i aktywnie. To książka bogata w naukowe treści, eksperckie opinie i doświadczenia tych, którzy na sporcie i zdrowym odżywianiu znają się najlepiej. A wszystko podane w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że to pozycja, która może istotnie wpłynąć na proces „uzdrawiania” Polek i Polaków.

image001

Książkę „Żyj zdrowo i aktywnie” wydało na polskim rynku wydawnictwo Burda Książki.

Poradnik na 272 stronach w twardej oprawie kupimy za 39,90zł.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares