Wraca męskie obuwie PRL-u – Relaksy od Wojasa w wersji sneakers

Naprzeciw Konsumenckim Oczekiwaniom!

Zimowe Relaksy od Wojasa w wersji Sneakers

RELAKS trampki - brąz                                                                                                                                                                                                    RELAKS trampki - czarne

Znamy środowiska, które w okresie zimowym tęsknią za trampkami.

Bo wygodnie, w miarę lekko i modnie.

Do łask wracają Relaksy.

Marka Wojas po raz kolejny znalazła sposób na polubienie zimy w mieście.

Dla tych, którzy nie przepadają za trzewikami, jak również dla amatorów trampek, którzy uwielbiają nosić je przez cały rok i przy każdej okazji.

Wprowadzone zostały dwa modele męskich sneakersów – czarny i brązowy. Są one wystarczająco ciepłe, by poruszać się w nich swobodnie w trakcie zimy, a jednocześnie wyglądają modnie. To idealne uzupełnienie wielu męskich stylizacji. Trampki Relaks rewelacyjnie komponują się nie tylko z bluzami, luźnymi spodniami czy puchowymi kurtkami, ale również świetnie wyglądają w zestawieniu z klasyczną marynarką czy eleganckim płaszczem.

[divider]WARTO WIEDZIEĆ[/divider]

Obie wersje – zarówno czarna, jak i brązowa – zostały wykonane z naturalnych owczych skór typu kożuch, które doskonale ochronią stopy przed niskimi temperaturami.

W trampkach marki Relaks wykorzystano także podeszwę z bieżnikiem, która odizolowuje stopę od śniegu i zapewnia dobrą przyczepność do podłoża.

Dzięki temu, trampki Relaks można spokojnie nosić niezależnie od pogody. Nowa propozycja marki Relaks to dowód na to, że modne rzeczy mogą być jednocześnie ciepłe i funkcjonalne.

Cena sugerowana obuwia: 349 zł.

Trampki męskie Relaks są już dostępne w sieci sklepów Wojas na terenie całej Polski.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares