Wyjątkowy box od Bruce’a Springsteen’a

„Bruce Springsteen: Album Collection Vol. 1 1973-1984″ to wyjątkowy box, w którym znalazło się siedem albumów Bossa (na ośmiu płytach CD) nagranych w latach 1973-1984. Pięć albumów znajdujących się w tym zestawie po raz pierwszy ukaże się na CD w wersji zremasterowanej. Premiera 18 listopada.

BRUCE_VINYL_BOXSET_cover

Remasteringiem płyt zajęli się Bob Ludwig i Toby Scott, którzy materiał z oryginalnych analogowych taśm „matek”, wykorzystując system odtwarzania Plangent Process, na nowo przenieśli do postaci cyfrowej. W boxie znajdziemy 60 stronnicową książeczkę zawierającą unikalne zdjęcia, wycinki prasowe oraz inne rarytasy dla fanów artysty.  Jednocześnie ukaże się kolekcjonerski box zawierający siedem albumów Bruce’a na ośmiu płytach winylowych, które również poddane zostały procesowi remasteringu.

Począwszy od wydanego w 1973 roku albumu „Greetings From Asbury Park, N.J. „ poprzez „Born To Run” (1975) oraz album „Nebraska” (1982) a skończywszy na płycie „Born In The U.S.A.” udajemy się z Bossem w muzyczną podróż od początków Jego kariery do przełomowego w historii muzyki roku 1984.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed