Greenpoint Wiosna-Lato 2015

Kolekcja

GREENPOINT

Wiosna- Lato 2015

e3e3e3

Greenpoint jak zwykle  stawia na kobiecość! Kroje i fasony świetnie współgrają ze starannie dobranymi tkaninami, przez co ubrania podkreślają atuty sylwetki. W sezonie Wiosna/Lato Greenpoint proponuje dwie linie – romantyczny styl casualowy i kobiecą kolekcję biurową.

Kolekcja biurowa to sukienki w biznesowych, ale miękkich formach, garnitury i spódnice w różnych fasonach.

W części casualowej dominują delikatne koronki i hafty oraz kwiaty w bogatych barwach. Znaleźć można tu wiele modeli spodni, spódnic i zwiewnych bluzek, a także topów oraz swetrów.

Kolorystyka to odcienie niebieskiego, różu i szarości, które tworzą ze sobą harmonijną całość. Warto zwrócić uwagę także na szlachetne czerwienie dla pewnych siebie, zdecydowanych kobiet. Nie zabraknie też, królującego od wielu sezonów, eleganckiego zestawienia bieli i czerni.

frefrefef

Mocnym punktem kolekcji są szale i apaszki w wielu ciekawych barwach i tkaninach, które stanowią interesujące wykończenie każdej stylizacji.

Ciekawym elementem kolekcji – zarówno w linii biurowej jak i casualowej, są etniczne i geometryczne wzory. Świetnie komponują się w połączeniu z marynarkami czy „dołami” w stonowanych barwach. Printy stały się wręcz sztandarowym punktem każdej kolekcji Greenpoint. Interpretowane na wiele sposobów, zależnie od aktualnych trendów, stały się wyróżnikiem marki i ulubionym punktem kolekcji stałych klientek.

 

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Greenpoint to marka dla kobiet ceniących wygodę bez konieczności rezygnacji z elegancji i szyku! Marka skierowana jest głównie do  kobiet 25+.

Kolekcja dostępna w Pomada Fashion Office na u. Widok 16/25 w Warszawie

Więcej informacji o kolekcji:

www. pomada.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares