Simple Wiosna/Lato 2015

Jedne z najbardziej rozchwytywanych Polek  młodego pokolenia

Topmodelki Magdalena Jasek i Maja Salamon wystąpiły w najnowszej kampanii kolekcji

Simple

Wiosna- Lato 2015

W stronę sztuki

SIMPLE_05

 Kolekcja Simple CP na wiosnę/lato 2015 czerpie inspiracje z twórczości Soni Delaunay malarki, a także projektantki tkanin i ubrań, która z powodzeniem łączyła sztukę użytkową z malarstwem. Suknie i dodatki, które tworzyła były jak barwne abstrakcyjne obrazy, gotowe do noszenia.

Marka przenosząc awangardowe wzory na współczesne tkaniny i modne fasony stworzyła kolekcję pełną kontrastów i koloru.  

Mocna Czerwień – znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji!

Stąd też nasze propozycje z najnowszego lookbooka:

xzczcz

Weronika Pietras główna projektantka Simple CP wraz z zespołem opracowując kolekcję Simple CP na wiosnę / lato 2015, zapożyczyła kolorystykę od znanej i cenionej malarki Soni Delaunay – zdecydowane barwy czerwieni, królewskiego błękitu, czerni i bieli spotykają się z gołębimi szarościami.

Również printy w najnowszej kolekcji nawiązują do obrazów Delaunay, a także do tkanin, które artystka z powodzeniem projektowała dla holenderskiego domu handlowego Metz and Co. W kolekcji Simple króluje abstrakcyjna geometria – wyróżniający się wzór jaskółek nawiązuje do nurtu orficznego, którego Delaunay była jedną z prekursorek.

Zespół projektantów Simple CP przekłada trend retro na język wielkiego miasta. Nawiązania do lat 60 widzimy w spodniach cygaretkach, pudełkowych płaszczach i trapezowych sukienkach. Fasony retro unowocześnione w formie, z najwyższej jakości materiałów, zostały dopasowane do współczesnej sylwetki. Obok nich w kolekcji znajdziemy charakterystyczne dla marki koszule, ultrakobiece sukienki i marynarki, seksowne kombinezony, a także bardzo modne rozszerzane spodnie typu „culottes”.

Obok regularnej kolekcji Ready To Wear zespół projektantów Simple CP przygotował dwie linie dodatkowe: Business i Evening. W pierwszej znajdziemy idealnie skrojone garnitury, kombinezony i sukienki wpisujące się w trendy, jak i biurowe standardy . W kolekcji Evening zachwycają suknie  z jedwabiu, nawiązujące do stylu „new-look”, a także kreacje zdobione efektownymi falbanami.

Silnym akcentem kolekcji są akcesoria – buty wykonane z metalicznej skóry, torby w soczystych kolorach czerwieni i błękitu oraz frędzle zdobiące kopertówki oraz biżuterię.

ewrwerewr

Kolekcja wiosna/lato 2015 dostępna będzie w butikach regularnych Simple CP w całej Polsce oraz w e-sklepie na stronie www.e-simple-cp.com.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares