Zaginiona Wyspa duetu Preston i Child

Nowy thriller mistrzowskiego duetu Preston i Child!

Kryminalna intryga, fantastyka połączona z historią, szczypta romansu i zaskakujące zwroty akcji – to tło najnowszego thrillera duetu Douglasa Prestona i Lincolna Childa. Kolejny tom przygód Gideona Crew zatytułowany „Zaginiona wyspa” zaskakuje i wciąga bardziej z każdą przeczytaną stroną.

Gideon Crew, ulubiony przez czytelników protagonista powieści Prestona i Childa, to genialny uczony i mistrz złodziejskiego fachu, cierpiący na nieuleczalną chorobę. Od swojego niezwykłego pracodawcy dostaje kolejne, z pozoru niewykonalne, zadanie. Jest nim kradzież stronicy z bezcennej Księgi z Kells, wystawionej w Muzeum Nowojorskim i chronionej przez, niemożliwe do sforsowania, systemy zabezpieczeń.

image001(1)

Gideon przyjmuje zlecenie, które okazuje się jedynie wstępem do, największej w jego życiu, przygody i wyprawy na niegościnne wody Morza Karaibskiego. W trakcie ekspedycji poznaje nową partnerkę – Amy. Razem z nią podąża tropem zagadkowych wskazówek na nieznaną wyspę. Poszukiwacze dokonują nadzwyczajnego odkrycia, którego ujawnienie może okazać się wstrząsające dla ludzi… pod warunkiem, że wyjdą z tej przygody żywi.

Preston i Child wytyczają na nowo granice powieści sensacyjnej. Na kartach „Zaginionej wyspy” po raz kolejny zabierają czytelników w podróż pełną przygód i zagadek.

Douglas Preston i Lincoln Child są autorami wielu intrygujących, uznanych przez krytykę i czytelników, bestsellerowych thrillerów, m.in. dwóch serii z agentem Pendergastem i Gideonem („Miecz Gideona”, „Trup Gideona”).

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Autor: Douglas Preston,

„Zaginiona wyspa”

Wydawnictwo Burda Książki

liczba stron: 440

Cena: 39,90 zł

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed