Ekspercki dobór podkładu COLOR PROFILE w perfumeriach Sephora

Wraz z końcem marca w 40 perfumeriach Sephora w całej Polsce możesz skorzystać z nowej usługi – bezpłatnego i błyskawicznego doboru idealnego odcienia podkładu – COLOR PROFILE. System opracowany we współpracy z międzynarodowym autorytetem w świecie kolorów – firmą PANTONE dostępny jest już od 3 lat m.in. w Sephora w USA, Francji i Włoszech. Teraz znajdziesz go również w Polsce. 

dcscscsDzięki urządzeniu COLOR PROFILE wreszcie idealnie dobierzesz podkład do tonacji  twojej skóry. Ze 110 odcieni kolorów ciepłych i zimnych, system zidentyfikuje ten właściwy twojej skórze, a następnie z blisko 700 formuł i kolorów podkładów wyselekcjonuje najlepiej pasujący do Ciebie. SEPHORA + PANTONE® COLOR PROFILE to jedyny taki system opracowany na wyłączność z firmą PANTONE® – uznanego światowego eksperta w świecie kolorów.

Ekspertyza kolorystyczna PANTONE® oraz światowe doświadczenie SEPHORA w świecie piękna zaowocowało w 2012 roku w USA wyjątkową współpracą i innowacją w dziedzinie doboru podkładu –  urządzeniem, które minimalizuje błędy popełniane przy wyborze właściwego produktu makijażowego – COLOR PROFILE.Już ponad 250 tys. kobiet w Europie i na Bliskim Wschodzie dzięki COLOR PROFILE, znalazło idealnie dobrane kosmetyki do makijażu w perfumerii SEPHORA. Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy, również Polki poznać mogą nowy serwis, który pomoże im jeszcze precyzyjniej dobrać podkład, puder lub korektor odpowiadający tonacji ich skóry.

Ingrid Holacsek, Sales Manager Central and Eastern Europe PANTONE®.

Dzięki trzem prostym krokom, przy użyciu mobilnego urządzenia do pomiaru tonacji skóry oraz iPada, nigdy więcej nie będziesz nosić źle dobranego podkładu:

·        KROK  1 – precyzyjny pomiar tonacji skóry
Konsultantka Sephora,  po uprzednim demakijażu skóry, mierzy urządzeniem tonację  skóry w 3 punktach twarzy,

·        KROK 2 – dobranie indywidulanego koloru PANTONE
System dopasowuje do tonacji skóry indywidualny kod PANTONE® SkinTone, wybrany  z aż 110 różnych odcieni kolorów.  

·        KROK 3 – dopasowanie twojego perfekcyjnego podkładu
Konsultantka wprowadza kod PANTONE® SkinTone do systemu COLOR PROFILE, jednocześnie  doprecyzowując  Twoje preferowane opcje w zakresie:

– formuły produktu (np. płynna czy puder w kompakcie)
– preferowanego poziomu krycia
– efektu jaki klientka chce osiągnąć (np. matujący, rozświetlający)
– składników

fdvcscscd

System identyfikuje wśród blisko 700 podkładów i pudrów  wszystkich marek dostępnych w perfumerii Sephora, te najlepiej dopasowane kolorem  do indywidualnego PANTONE SkinTone.

Wyniki konsultacji i listę produktów pasujących do Twojej tonacji skóry otrzymujesz od razu w perfumerii oraz jednocześnie na swój e-mail.  
Odwiedź perfumerie Sephora i już od 31 marca i odkryj ekspercką usługę opartą na nowoczesnej technologii. Dobierz produkty dopasowane do swojej tonacji.

Lista perfumerii Sephora, w których bezpłatnie można skorzystać z usługi COLOR PROFILE, dostępna jest na: www.sephora.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares