ELLA EYRE: Premiera debiutanckiej płyty w sierpniu!

Ella Eyre, jedna z najlepiej zapowiadających się brytyjskich artystek ostatnich miesięcy, nie zwalnia tempa.

Zaczynała jako mało znana piosenkarka i kompozytorka, teraz podbija listy przebojów – czy to za sprawą kolaboracji jak “Waiting All Night” z Rudimental czy “Gravity” z DJ Fresh, jak i swoim solowym materiałem “If I Go” i “Comeback”. Ella jest również autorką hitu #1 “Changing” Sigmy z gościnnym udziałem Palomy Faith.

Od początku kariery Ella Eyre jest doceniana przez krytyków, co zaowocowało nominacjami m.in. do prestiżowej BRIT Award w kategorii „Critics’ Choice” oraz nagrody MTV w kategorii „Brand New For 2014”. Artystka znalazła się na 2. miejscu plebiscytu BBC Sound Of 2014, największej muzycznej nadziei Brytyjczyków. W grudniu 2013 roku ukazała się debiutancka EP-ka „Deeper”.

Początkowo jej nowa płyta miała ukazać się na początku 2015 roku. Plany się nieco zmieniły.

My mieliśmy okazję przekonać się o talencie artystki 27 września ubiegłego roku, gdy dała koncert podczas imprezy Somersby Party Like A Lord.

Nowy singiel wyprodukowany przez Futurecut (Lily Allen, Shakira, Rihanna) jest kontynuacją klimatu takich kawałków jak “Gravity” czy “Waiting All Night” – energiczny, pozytywny i z uniwersalnym przesłaniem.

Do utworu powstał teledysk, za reżyserię którego odpowiada Craig Moore, który pracował m.in. przy klipie “Changing” Sigmy.

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

PREMIERA DEBIUTANCKIEGO ALBUMU

„FELINE”

14 SIERPNIA

Singlem promującym album jest utwór „Together”!

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares