Margaret: Sukces artystki czy managera?[GALERIA]

Jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia czy komercyjny sukces managera- Sławka Berdowskiego, osoby odpowiadającej za promocję Małgorzaty Jamroży(Margaret)? Nie da się ukryć, że śpiewa bardzo dobrze w języku angielskim, a jak wiemy wielu polskich artystów ma z tym problem.

Prowadziła bloga, dorabiała przy nagraniach na potrzeby reklam jako stylistka i wokalistka, podkładała głos.

W 2013 roku ukazał się jej debiutancki singel „Thank You Very Much”, który znalazł się na 2. miejscu listy AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych oraz zajął 41. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży w Niemczech, 38 pozycji w Austrii i na 22 miejscu we Włoszech. Piosenka była także 3. najlepiej sprzedającym się utworem w Polsce w 2013 roku, za co ZPAV przyznał wyróżnienie ‚Cyfrowej Piosenki Roku’. Jednym z ważniejszych wydarzeń dla Małgorzaty było zaśpiewanie oficjalnego hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku.

Obecnie nie ma tygodnia w którym Margaret nie gra koncertu czy to na imprezach zamkniętych( 100urodziny butelki konturowej Coca Coli, Dzień Dziecka z marką Wedel, premiera nowego samochodu, urodziny miesięcznika) czy też na imprezach plenerowych finansowanych przede wszystkim z samorządów, budżetu miast.

W kuluarach mówi się o tym, że to Sławek Berdowski jest osobą w pełni decyzyjną i to on gra pierwsze skrzypce w duecie artystka-manager.

Swoją drogą dobrze mieć zaufaną osobę, która poprowadzi twoją karierę w sposób kompletny. Jesteśmy prawie pewni, że Margaret występuje częściej na scenie niż Marcin Prokop- naczelny kotleciarz kraju, który również zarabia na imprezach zamkniętych najczęściej je prowadząc.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed