LADY PANK: Premiera nowego teledysku do„Zawsze Tam, Gdzie Ty”

Nowy album grupy Lady Pank – czyli legenda o czterech takich, co ukradli serca kilku pokoleniom fanów.

Wydawnictwo wyjątkowe w dyskografii zespołu. Specjalnie na jego potrzeby grupa przygotowała akustyczne wersje swoich sztandarowych utworów: od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół obecnie podbija stacje radiowe i listy przebojów.

Wszystkie w wyjątkowych akustycznych aranżacjach, które nigdy wcześniej nie ukazały się na żadnym oficjalnym wydawnictwie zespołu. – Będzie to duża niespodzianka i spora gratka dla fanów, którzy kochają naszą muzykę – mówi Jan Borysewicz. Utwory zostały zarejestrowane podczas serii akustycznych koncertów, jakie Lady Pank zagrało w całej Polsce na początku 2015 roku, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Video promujące to wydawnictwo to akustyczna wersja słynnego przeboju „Zawsze tam, gdzie Ty”

(Composer: Jan Borysewicz; Lyricist: Jacek Skubikowski)

Produkcja teledysku: TubaArt

Operatorzy: Gabriel Piotrowski, Michał Niegowski, Tobiasz Czołpiński, Marcel Borowski, Miłosz Muchowski, Paweł Mikiewicz, Łukasz Breczko

Montaż: Gabriel Piotrowski, Michał Czekała

Postprodukcja: Gabriel Piotrowski

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares