Mazurska Arena E-Sportu 2: Zagraj w Ełku

Wakacje to dobry okres do rywalizacji na arenach e-sportowych.

Jeśli nie macie planów na połowę sierpnia, zapraszamy gorąco do zapisywania się  na „Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Viking”!

Impreza ma na celu promocję szeroko pojętego „gamingu”.

Pojawią się fani i pasjonaci gier jak również będzie to doskonała okazja by dowiedzieć się więcej o rynku i osobach, które stanowią o sile Mazur w odsłonie gracza.

Fani cosplay’ów, jak i ludzie na co dzień nie związani z e-sportem chcą przeżyć coś ciekawego! I Arena dostarczy tych wrażen i emocji na jakie liczą i fani i zawodnicy.

W jakie gry zagracie?

Drużyny zmierzą się ze sobą w trzech głównych turniejach, które obejmują:

• Counter-Strike: Global Offensive
• FIFA 15
• Mortal Kombat X

Atrakcji nie zabraknie także dla odwiedzających. Na głównej scenie czekać będą na was wygodne miejsca, skąd będziecie mogli obejrzeć zmagania drużyn kibicując swoim faworytom. Co więcej, będzie także okazja do odwiedzenia stoisk wystawców, gdzie wybrane firmy zaprezentują swoje produkty i zorganizują dla was ciekawe atrakcje.

Spotkacie znanych youtube’rów, będziecie mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach, a co za tym idzie – wygrać ciekawe nagrody, zobaczyć mnóstwo interesujących rzeczy ze świata IT i poczuć klimat niesamowitej, gamvvverskiej atmosfery.

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

W tym roku event odbędzie się 15 i 16 sierpnia w Ełku, wśród malowniczych, mazurskich krajobrazów.

Zainteresowanych zapisem do rozgrywek zapraszamy na naszą stronę: www.mae-s.pl

Więcej informacji:

www.facebook.com/maespl

Podczas całego wydarzenia odbędzie się również konkurs COSPLAY. Każdy może wziąć w nim udział, a jedynie co należy zrobić to zarejestrować się podając swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, a także nazwę oraz zdjęcia swojego kostiumu. Zgłoszenia wysyłajcie na adres: cosplay@it-life.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed