Kasia Moś prezentuje teledysk do piosenki „Pryzmat”

„Pryzmat” to trzeci singiel Kasi Moś zapowiadający dwupłytowy album Artystki, który ukaże się w październiku z dystrybucji wytwórni ‚Fonografika’.

Tekst napisała Kasia i jak sama mówi:

” Słowa piosenki „Pryzmat” mówią o pielęgnowaniu swojej indywidualności. Wyjątkowość każdego z nas stanowi wartość samą w sobie, toruje drogę zmianom i postępowi oraz inspiruje do rozwoju”.

Producentem muzycznym utworu jest ESSEX.

Reżyserem teledysku jest Adam Gawenda AG STUDIO, który jest reżyserem również dwóch poprzednich klipów Kasi do „Zatracam się” i „Break”.

Posłuchajcie młodej artystki:

Kasia Moś to finalistka III edycji MUST BE THE MUSIC.

Występowała m.in. z zespołem „Pussycat Dolls Burlesque Reviev” obok Kelly Osborne, Mya i Carme Electra. Można ją było również zobaczyć podczas tegorocznego 52 KFPP w Opolu w kocercie ‚SuperJedynki 2015’. Była jedną z Artystek występujących podczas tegorocznego Festivalu ‚SPRING BREAK’ 2015 w Poznaniu.

W czerwcu zdobyła I miejsce podczas Festiwalu ‚Carpathia Rzeszów 2015’.

Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do fimlu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Podczas tegorocznego Przystanku ‚WOODSTOCK 2015’ Kasia wystąpi w projekcie „Kuba Płucisz i goście”.

Kasia Moś Pryzmat -okładka singla

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed