Mazurska Arena E-Sportu 2 już 15-16 sierpnia w Ełku

Już tylko godziny dzielą nas od otwarcia etapów offline rozgrywek na „Mazurskiej Arenie E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings”.

Mazurskie widowisko e-sportowe rozpocznie się 15 sierpnia i potrwa dwa dni, podczas których śledzić będziemy turnieje oraz oddawać się turystycznym rozrywkom.

Piętnaście drużyn przeszło eliminacje do gry CS:GO torując sobie drogę do finałów w Ełku. Dołączy do nich szesnasta ekipa zaproszona przez organizatora i w tym właśnie komplecie zawodnicy powalczą o podium.

Zakończyły się również zapisy do turniejów konsolowych. FIFA 15 na graczy czekała do 5 sierpnia, a Mortal Kombat X pięć dni dłużej. Rywalizacja zapowiada się fascynująco, bowiem wśród zapisanych zawodników znalazły się również znane nazwiska w świecie e-sportowym.

MAESMV

Nowa rozrywka dla odwiedzających strefę turnieju! Mowa o strefie gier planszowych. Maniacy papierowej rozrywki znajdą zatem kącik idealny dla siebie.

W przerwie od emocji organizatorzy zachęcają do odwiedzenia stanowisk wystawców, którzy zaprezentują swoje technologie i produkty. Rzucić okiem warto też będzie na pewno na konkurs cosplay, gdzie specjalne jury oceni kreatywność i walory estetyczne kostiumów uczestników.

[divider]WARTO WIEDZIEĆ[/divider]

NAZWA IMPREZY:

Mazurska Arena E-Sportu 2 powered by Mobile Vikings

GDZIE?

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2. w Ełku

KIEDY?

15-16 sierpnia w Ełku

ZAPRASZAMY!!!

x z xc c x

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed