Philips prezentuje akademię stylizacji zarostu z Jaga Hupało Born to Create

 

Akademia stylizacji zarostu – nowy projekt marki Philips

LOGO_akademia_stylizacji_zarostu

W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane ze strony mężczyzn, marka Philips jako ekspert w pielęgnacji zarostu, postanowiła stworzyć projekt dotyczący stylizacji męskiego zarostu. W ramach powołanej właśnie Akademii stylizacji zarostu Philips będzie edukował, doradzał i pokazywał, jak krok po kroku, mając odpowiednie produkty, osiągnąć zamierzony efekt stylizacji.

Gdyby zapytać kobiety o opinie na temat męskiego zarostu, z pewnością panie ze szczegółami opisywałyby idealną męską stylizację i w dodatku – każda inną. A gdyby zapytać panów o stylizację? Okaże się wtedy, że wiedzą o niej niewiele! W badaniu przeprowadzonym w lipcu 2015 r., w którym wzięło udział 1095 mężczyzn, 35% panów odpowiedziało, że nosi brodę, 34% trzydniowy zarost, a 31% wybiera golenie na gładko. Najczęściej o wyborze stylizacji wg badanych decyduje jednak wygoda. Jeśli więc chodzi o stylizację, panowie nie doceniają jeszcze drzemiącej w niej mocy. A przecież mężczyźni nie są wcale skazani wiecznie na tę samą stylizację, a zarost może pomóc im ukryć pewne mankamenty urody oraz wyeksponować atuty twarzy. Chcąc edukować i doradzać, jak łatwo można zmienić wygląd i odpowiednio dostosować go do urody, marka Philips powołała Akademię stylizacji zarostu.

image007(1)

 

W ramach projektu Philips będzie edukować na temat odpowiedniego doboru zarostu do kształtu twarzy i wyglądu oraz pokazywać jak osiągnąć zamierzone efekty. Ponieważ jak pokazało badanie, panowie stawiają na wygodę – Philips proponuje wykorzystanie łatwych w obsłudze urządzeń, które pozwolą na samodzielną stylizację. W zależności od potrzeb i upodobań eksperci marki do metamorfoz i stylizacji polecają wykorzystanie jednego z trzech urządzeń Philips: innowacyjnego trymera z prowadnicą laserową BT9290 dla perfekcyjnego i symetrycznego zarostu, trymera z zasysaniem BT7085 dla utrzymania porządku podczas częstych stylizacji oraz StyleShaver QS6141, który pozwala na przycinanie, modelowanie i golenie.

Jednym z pierwszych działań w ramach Akademii stylizacji zarostu jest otwarcie salonu stylizacji zarostu mieszczącego się w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7 w pracowni Jago Hupało Born to Create, gdzie chętni mogą poddać się stylizacji oraz skorzystać z porad ekspertów. W kolejnych odsłonach projektu powstaną m.in. filmy instruktażowe oraz trendbook.

O projekt zadba artystka fryzur, producentka, dyrektor artystyczna warszawskiej pracowni Born To Create, Jaga Hupało.

Projekty pracowni Jagi możecie obejrzeć między innymi tutaj

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares