SPECTRE: SAM SMITH ŚPIEWA O PRZYGODACH JAMESA BONDA

To już oficjalne!!! Sam Smith w soundtracku do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Spectre”. „Writing’s On The Wall” będzie promować 24. część przygód o Agencie 007.

image001(2)

Widzieliście już zapowiedź filmu?

Multi-platynowy artysta Sam Smith współtworzył „Writing’s On The Wall” z laureatem GRAMMY Jimmym Napesem. To pierwsza piosenka tytułowa nagrana przez brytyjskiego solowego artystę od 1965 roku!

Debiutancki album Smithta „In The Lonely Hour” od razu zajął 1. miejsce na listach w Wielkiej Brytanii i 2. w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu artysta miał pięć singli na pierwszych miejscach w UK, zdobył cztery GRAMMY, trzy nagrody BRIT, sześć MOBO i AMA!

Producenci filmu komentują ogłoszenie piosenki przewodniej słowami:

Sam i Jimmy napisali najbardziej inspirującą piosenkę do Spectre, a dzięki niezwykłemu wokalowi  Sama ‘Writing’s On The Wall’ na pewno będzie najlepszym do tej pory utworem z filmu o Bondzie”.

Smith dodaje:

To jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze. Spotkał mnie niesamowity zaszczyt. Jestem niesamowicie podekscytowany, że mogę brać udział w tak legendarnym przedsięwzięciu i współpracować z największymi artystami, którzy zawsze byli moimi muzycznymi inspiracjami. Mam nadzieję, że piosenka Wam się spodoba tak bardzo, jak mi podobało się jej tworzenie.”

Poprzednie 23 piosenki tytułowe z Bonda zapisały się jako jedne z najbardziej zapamiętanych w historii muzyki filmowej. Ostatnia z nich- „Skyfall” wykonana przez Adele, została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę z filmu, nagrodę BRIT za najlepszy Brytyjski singiel roku i statuetkę GRAMMY.

Film „Spectre” trafi na ekrany kin 6 listopada. W rolę Jamesa Bonda ponownie wcieli się Daniel Craig. Będzie to 24. część przygód o słynnym agencie 007.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares