TDK WR680 – słuchawki w miejskim stylu

Słuchawki bezprzewodowe powinny dawać użytkownikowi jak największą swobodę i wygodę jednocześnie gwarantując dźwięk wysokiej jakości. Z tego właśnie założenia wyszło TDK Life on Record tworząc miejski model słuchawek WR680.

TDK_t62196_62196_WR680_BK_QRT

Jaka technologia w nich drzemie?

Swoboda i jakość dźwięku to dwie rzeczy, które jako pierwsze przychodzą na myśl podczas korzystania ze słuchawek WR680. Wbudowana funkcja NFC umożliwia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth, ale bezprzewodowe połączenie to tylko początek. Słuchawki wyposażone są także we wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi. Umożliwia to proste przełączanie utworów muzycznych, regulację głośności i odbieranie rozmów na większości smartfonów.

Jeśli chodzi zaś o brzmienie to odpowiedzialne za jego jakość 40 milimetrowe dynamiczne głośniki generują bogaty i pełny dźwięk. Dodatkowo wygodne nauszniki WR680 zapewniają komfort korzystania oraz dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Dzięki temu bez żadnych zakłóceń można skupić się na ulubionej muzyce.

A tą, jak zapewnia producent, cieszyć się można do 8 godzin na jednym ładowaniu.

Zobaczcie jak wyglądają w miejskim klimacie:

W przypadku gdy słuchawki się jednak rozładują, skorzystać można z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,2 m. Dzięki umieszczonym na nim mikrofonie oraz przyciskom umożliwia zarządzanie audio i połączeniami telefonicznymi, co dodatkowo zwiększa uniwersalność zestawu.

Specyfikacja sprzętu:

– Profil Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

– Obsługiwany kodek: SBC

– Wielkość głośnika: 40 mm

– Typ głośnika: dynamiczny

– Pasmo przenoszenia: 20-20 kHz

– Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 107 +/- 3 dB

– Impedancja wejściowa: 32 Ω

– Długość przewodu: 1,2 m

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Produkt dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz białym.

Cena słuchawek: 199 zł

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed