Podulka: Debiutancki album artystki lekiem na jesienną chandrę? Sprawdź!

Odczuwacie już skutki jesiennej chandry? Mamy dla Was lek, który pozwoli przetrwać nawet najgorsze chwile i napełni Was pozytywną energią – debiutancki krążek Podulki  zatytułowany „Nie przeszkadzać”!

Jeszcze kilka lat temu zachwycała wszystkich swoim głosem w telewizyjnych talent show. Dzisiaj Marta Podulka zachwyca swoją pierwszą w karierze długogrającą płytą.image001(5)

Debiut Podulki to 11 zadziornych i niezwykle kobiecych kompozycji, które bez wątpienia zaczarują nawet największych ponuraków. Podulka rozwesela i zaraża niepoprawnym optymizmem już od pierwszego utworu, w którym śpiewa po prostu, że „Jest pięknie”! Na albumie znajduje się również hit zatytułowany „Nie przeszkadzać”, którym Podulka podbiła stacje radiowe.

„Nie przeszkadzać” to bardzo ważny przystanek w karierze Podulki, ale na pewno nie ostatni. Temperamentem i pomysłami Podulka mogłaby bowiem obdzielić spore grono artystów.  Śpiewając „Jestem na szczycie” na pewno ma ochotę na więcej i jeszcze nie raz pokaże swoje wokalne możliwości. Przygotujcie się na to, że jak raz zobaczycie i usłyszycie jak śpiewa, będziecie chcieli więcej i więcej…

Przy okazji premiery płyty wokalistka ujawnia również teledysk do singla „Jest pięknie”, który został wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz.

Posłuchaj:

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed