Premiera: Kasia Moś z pierwszym studyjnym albumem „Inspination”

„Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukazał się 9 października nakładem wytwórni Fonografika. Na albumie znalazło się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś.

Album artystki to połączenie elektroniki i soulu z elementami popu. Do współpracy został zaproszony młody producent z Kielc – Essex.

Po przesłuchaniu albumu nie da się ukryć dużych emocji jakie towarzyszą wokalistce. Cały czas kreatywnie poszukuje nowych doznań w gatunkach muzycznych. Wiele razy podczas swojej kariery brała udział w zupełnie innych od siebie projektach muzycznych co jest jej walorem, gdy spoglądamy na jej pierwszy studyjny album. „Inspination' cechuje również duża wrażliwość. Spiritus Movens całej płyty są relacje damsko-męskie, a mówiąc całkiem ogólnie nasze uczucia.

Pierwszy singiel pt. „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie.

Posłuchajcie:

” Pracę nad płytą rozpoczęliśmy dwa lata temu, zależało nam, żeby każdy z utworów na tym krążku był inny, wyjątkowy, żeby ten album najzwyczajniej w świecie nie był nudny. Sądzę, że dzięki tej różnorodności na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie” – podsumowuje artystka.

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”. Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”.

W wakacje mogliście usłyszeć jej nowy przebój „Pryzmat”. Zapowiadaliśmy już teledysk tutaj

Jest twarzą muzycznych reklam telefonii komórkowej. Wystąpiła podczas takich festiwali jak: SPRING BREAK w Poznaniu, Carpathia Festiwal w Rzeszowie gdzie zdobyła I miejsce, Festiwal WOODSTOCK w projekcie „Kuba Płacisz i goście” oraz 52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperJedynki.

Kasia Moś fot. Dominika Cuda

Takie utwory znajdziecie na dwupłytowym wydawnictwie Kasi Moś:

SIDE A

 1. EXPERIENCE
 2. ADDICTION
 3. FAT
 4. PRYZMAT
 5. STREP   3:06
 6. BEAUTIFUL SUNRISE (Essex Remix)
 7. IF YOU LOOKING (Essex Remix)

SIDE B

 1. INTRO
 2. ZATRACAM SIĘ
 3. BEAUTIFUL SUNRISE
 4. SUPERNOWA
 5. IF YOU LOOKING
 6. OUTRO

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed