Joanna Jędrzejczyk obroniła pas UFC! Wielki szacunek dla Ciebie…

To zdecydowanie najlepsza wiadomość tego weekendu! Jesteśmy dumni, że mamy w naszym kraju taką kobietę.

Polka obroniła pas UFC

Joanna Jędrzejczyk pokonała w Melbourne Valerie Letourneau i po raz drugi obroniła tytuł mistrzyni UFC wagi słomkowej (52 kg). Jej rywalka naprawdę pokazała światowy poziom i tylko sobie zawdzięcza to, że wytrzymała do końca pojedynku!

Joanna Jędrzejczyk podczas gali UFC 193 w Melbourne udowodniła, że jest jedną z najlepszych zawodniczek mieszanych sztuk walk na świecie. Podczas 5-rundowej walki z Kanadyjką Polka wyprowadziła ponad 250 ciosów i to chyba rekord w UFC! Jej rywalka wyprowadziła o połowę ciosów mniej.

Kariera Olsztynianki w sportach walki zaczęła się od tajskiego boksu i kickboxingu. Odnosiła wielkie sukcesy, ale wciąż wytrwale pracowała nad sukcesem światowym. Odmawiała polskiej federacji KSW, bo wiedziała, że dzięki ciężkiej pracy osiągnie więcej. Doświadczenie walki w stójce daje Polce dużą przewagę nad swoimi rywalkami. Boleśnie o sile ciosów olsztynianki przekonały się zwłaszcza dwie poprzednie rywalki Jędrzejczyk w UFC – Carla Esparza i Jessica Penne. One zdecydowanie nie miały argumentów by zagrozić Joannie, a wszystkie braki zostały brutalnie wypunktowane przez Polkę.

Joanna Jędrzejczyk przed 56-tysięczną publicznością na stadionie w Melbourne dopisała jedenastą wygraną w MMA. Była to również druga udana obrona pasa wagi słomkowej przez Polkę.

Warto dodać, że jest bardzo dobrą, ciepłą osobą i tylko ring zamienia jej osobowość i ciało. Kończąc pojedynek wie co znaczy szacunek dla rywala, a także wie, gdzie się urodziła i skąd pochodzi. Każdego dnia udowadnia, że właściwa osoba posiada pas najlepszej federacji MMA na świecie.

Obejrzyjcie to koniecznie:

Obserwujcie nas  na profilach:

https://www.facebook.com/zyjeszpl/

https://instagram.com/zyjeszpl/

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed