Konkurs: Wygraj płytę Podulka Nie przeszkadzać

Wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów Mam Talent (3 miejsce) i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album.

Dzisiaj Marta Podulka zachwyca swoją pierwszą w karierze długogrającą płytą. Debiut Podulki to 11 zadziornych i niezwykle kobiecych kompozycji, które bez wątpienia zaczarują nawet największych ponuraków. Podulka rozwesela i zaraża niepoprawnym optymizmem już od pierwszego utworu, w którym śpiewa po prostu, że „Jest pięknie”! Na albumie znajduje się również hit zatytułowany „Nie przeszkadzać”, którym Podulka podbiła stacje radiowe.

PYTANIE KONKURSOWE!

Podulka - ALBUM_Nie przeszkadzac_ 72dpi(1)

Wybierz Twoim zdaniem najfajniejszą piosenkę Marty Podulki na przestrzeni całej muzycznej kariery(podpowiedzi znajdziesz na platformie Youtube) i napisz w komentarzu pod tym artykułem lub też w poście konkursowym na naszym fanpejdżu Żyjesz.pl dlaczego to właśnie ta piosenka zrobiła na Tobie wrażenie. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy albumem Podulka „Nie przeszkadzać”

Na odpowiedzi czekamy do 24 listopada do godz 12, a nieco później nastąpi rozstrzygnięcie na naszym facebooku.

Jej single: „Nieodkryty Ląd” oraz „Nie przeszkadzać” opanowały największe stacje radiowe, stając się niekwestionowanymi przebojami.  Nowa płyta będzie mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i – tak jak wcześniejsze – single Marty wprowadza w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Idealna płyta do walki z jesiennym spleenem.

Posłuchajcie:

Pod koniec października miał premierę drugi singiel z płyty Marty Podulki

Polub Nas:

https://www.facebook.com/zyjeszpl

https://instagram.com/zyjeszpl

Snapchat: Zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed