Victoria’s Secret Fashion Show 2015

W Nowym Jorku odbył się  pokaz mody marki Victoria’s Secret. Jeden z najpopularniejszych pokazów mody na świecie za sprawą pięknych aniołków-światowej klasy modelek chodzących w tym pokazie po wybiegu. W tym roku mogliśmy dostrzec dwie Polki: Monikę Jagaciak i Magdalenę Frąckowiak.

W pokazie najnowszej kolekcji bielizny Victoria’s Secret wzięło udział 47 modelek.  O ile Monika Jagaciak ma status oficjalnego  aniołka marki tak Magdalena Frąckowiak brała już udział w pokazach, ale oficjalnego tytułu jeszcze nie otrzymała.

Po raz pierwszy wyjdę podczas głównego pokazu. To wiele dla mnie znaczy. Mam przygotowane dwa zestawy do prezentacji. Jestem bardzo podekscytowana .

Monika Jagaciak, modelka

Przygotowania Polek również śledziliśmy na Instagramie. Zobaczcie:

Victorias Secret Jagaciak

Victorias Secret Frąckowiak

Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie i symbol tego pokazu mody mówi tak:

Jest tylko jeden dzień w roku, kiedy wszystkie aniołki są razem. Dookoła jest dużo ludzi, fotoreporterów, ale jesteśmy razem i jest dużo zabawy

Alessandra Ambrosio, modelka Victoria’s Secret

Artyści na wybiegu

W pokazie brały udział też zaproszone modelki. Wśród nich Kendall Jenner (przyrodnia siostra Kim Kardashian) i 20-letnia Gigi Hadid.

Pokazy te odbywają się od połowy lat 90. Modelki – zwane Aniołkami Victoria’s Secret chodzą w niesamowicie przygotowanym SHOW  podczas którego odbywają się koncerty zaproszonych muzycznych gwiazd W tym roku na pokazie zaśpiewali: Ellie Goulding, The Weekend a także zaśpiewała aktorka i piosenkarka Selena Gomez.

Zobaczcie jak wyglądają przygotowania do jednego z pokazów:

Jesteście gotowi? Przedstawiamy jeszcze bardzo gorący[zakończył się kilkadziesiąt godzin temu]pokaz mody Victoria’s Secret:

Victoria’s Secret Fashion Show 2015

modelki 1 modelki 2 modelki 3

 

Obserwujcie nas  na profilach:

https://www.facebook.com/zyjeszpl/

https://instagram.com/zyjeszpl/

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares