Mariah Carey zaśpiewa po raz pierwszy w Polsce![Znamy datę]

THE SWEET SWEET FANTASY TOUR

Mariah Carey- najlepiej sprzedająca się artystka wszechczasów, powróci na europejskie sceny tej wiosny ze swoją trasą Sweet Sweet Fantasy. Tuż po wyprzedanym stałym angażu w Las Vegas i jednym z najbardziej ekscytujących okresów jej niezwykłej kariery, światowa supergwiazda zabierze swoich fanów w ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity. By nagrodzić swoich bardzo lojalnych europejskich fanów trasa Sweet Sweet Fantasy odwiedzi sześć miast w Wielkiej Brytanii, by następnie przenieść się na kontynentalną część Europy.

MARIAH CAREY WYSTĄPI W POLSCE 11 KWIETNIA W TAURON ARENA KRAKÓW

image003

Przyszłoroczne daty są pierwszymi po tej stronie Atlantyku od momentu jej wspaniałej trasy CHARMBRACELET zakończonej w Mediolanie, w listopadzie 2003 roku.

Bazując na 18 singlach z pierwszych miejsc list przebojów, Mariah wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy ponadczasowe „Hero”, „Fantasy”, „Always Be My Baby” czy światowy przebój „We Belong Together” i wiele, wiele innych. Wszystkie te piosenki znajdują się na płycie zamykającej dyskografię artystki „#1 to Infinity”.

Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by Was spotkać w Waszych miastach. Love Mariah xx”

[divider]Warto Wiedzieć[/divider] Bilety na koncert w Polsce dostępne będą od najbliższego piątku (18 grudnia) od godz 10.00 na www.LiveNation.pl.

Posłuchajcie przeboju Mariah, który słyszymy przed Świętami:

A co zaśpiewa podczas swojej trasy po Europie? Powracamy na największych hitów:

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares