Tomaotomo Wiosna-Lato 2016 #Wonderland

Jeśli ktoś miałby ochotę skrytykować czy podważyć umiejętności Tomasza Olejniczaka musiałby najpierw znaleźć powód! A my takiego nie znajdujemy.

To zdecydowanie jeden z tych projektantów, który z każdą premierą swojej kolekcji podbija nasze serca.

Magiczny pokaz projektanta

Dokładnie o godzinie 22.01 w warszawskim Soho Factory rozpoczął się pokaz kolekcji na Wiosnę i Lato 2016 marki TOMAOTOMO zatytułowany #Wonderland.

Z jednej strony projektant nie zaskoczył nas swoimi upodobaniami, które mogliśmy zauważyć przy poprzednich kolekcjach. Przeplatała się biel z ciemnymi fasonami czy perłowymi odcieniami. Był fiolet, czerń i mnóstwo błyskotek. Nie zabrakło również prostych, niezwykle eleganckich i subtelnych sylwetek. W kreacjach mogliśmy dostrzec również piękne wcięcia i dodatki. Swoistym przełamaniem jest zbliżający się czas sylwestrowy i nawet jeśli kolekcja z dużym prawdopodobieństwem mówi nam o tym, że dane kreacje są przeznaczone na wiosnę i lato to zdecydowanie w projektach Tomasza znajdziemy coś na piękną noc przełamującą stary i nowy rok, która może zapoczątkować zmiany w naszej garderobie. Warto się nad tym porządnie zastanowić…

Blady strach padł na organizatorów, gdy w środkowej części pokazu jeden z operatorów kamery postanowił szybko przebiec z jednej na drugą stronę. Na całe szczęście była to tylko ‚chwila’ mocniejszego bicia serca i nic nie zdołało zepsuć bardzo udanego pokazu marki TOMAOTOMO.

Warto Wiedzieć

Zobacz jeden z pierwszych pokazów Tomasza Olejniczaka, który pokazywaliśmy w dziale Urody Żyjesz.pl tutaj. Wtedy pisaliśmy nieco więcej o charakterze projektów i tym co wyróżnia projektanta na tle polskiego rynku.

Polub Nas:

https://www.facebook.com/zyjeszpl

https://www.instagram.com/zyjeszpl

Snapchat:Zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed