ME2016: Podziękowanie dla kibiców!

Jeśli nadawano by miano najlepszych kibiców na świecie to w każdym rankingu Polacy wygrywaliby i to z bardzo dużą przewagą. Tworzymy piękne widowiska na wielkich halach, które oprócz sportowych zyskują obok słowo widowiskowe. Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych rozgrywane w tym roku w Polsce pokazały po raz kolejny nie tylko nasze zaangażowanie podczas spotkań Reprezentacji Polski, ale również naszą mobilizację i chęć bycia z drużyną na dobre i na złe. Kapitalne święto sportu! Piłkarze ręczni podziękowali dla nas kibiców za oddanie i przeprosili za brak podium na tych mistrzostwach.

Zobaczcie:

Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą

7 miejsce na Mistrzostwach Europy, gdzie byliśmy gospodarzem to nie miejsce marzeń, ale w sporcie jak w życiu bardzo często nie da się napisać scenariusza, nie mówiąc o ułożeniu go na każdy dzień. Gdzieś popełniono błędy, gdzieś zaniedbania, ale bywały też piękne momenty jak ten gdy pokonaliśmy faworyzowaną Francję- Mistrzów Olimpijskich, wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy.

Drużyna musi przejść gruntowne zmiany

Trener podał się do dymisji po przedostatnim spotkaniu z Chorwacją, która nas brutalnie rozbiła wygrywają 37:23. Ale nie tylko o mecz tu chodzi. Styl i gra zdecydowanie odbiegały od każdego innego spotkania. Rażące błędy taktyczne, które popełnił trener Michael Biegler właściwie od samego początku nas wykluczały z równej rywalizacji.

12607205_757635581037202_140917849_n

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed