Panasonic ES-WH80: Bezbolesna depilacja światłem IPL [TEST]

Panasonic

Poznajcie depilator klasy Premium marki Panasonic z użyciem bardzo delikatnego dla skóry systemu IPL

System ten pozwala na bezstresowe usuwanie niepożądanego owłosienia w domu. Na dole znajdziecie filmik, z którego dowiecie się jak używać tego urządzenia.

Zobaczcie jak wygląda model ES-WH80 okiem marki Panasonic:

Panasonic ES-WH80 – Specyfikacja

20160313_224913

Numer modelu ES-WH80
Napięcie uniwersalne Tak (100-240V)
Czas ładowania 180 min
Czas pracy 600 błysków na jednym ładowaniu
Wymiary (W x S x G) 20,8 × 6,7 × 5 cm
Masa 341 g

Panasonic ES-WH80: Bezbolesna depilacja światłem IPL [TEST]

Do naszej redakcji trafiło urządzenie marki Panasonic opisane modelem ES- WH80. Jest to depilator damski posiadający w sobie technologię IPL. Co to takiego?

20160313_224706

Kolejna myśl technologiczna ułatwiająca dbanie o higienę kobiet w zakresie owłosienia. Nowe rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę i efekty.  Najprościej można by napisać, że lampa ksenonowa za pomocą strumienia światła, przewodzonego przez barwnik włosów, niszczy cebulki i tym samym zatrzymuje wzrost owłosienia.

  1. Czy urządzenie jest skuteczne?
  2. Jak sobie radzi z nadmiernym owłosieniem?
  3. Jakie jest zastosowanie?
  4. Czy cena jest odpowiednia do możliwości i przychodzących efektów?

Na te i inne pytania udzielimy Wam krótkiej odpowiedzi po przetestowaniu urządzenia.

Panasonic ES-WH80: Bezbolesna depilacja światłem IPL

Pierwszy kontakt zasługuje na nasz plus. Urządzenie wygląda jak nieco większy depilator, dobrze układa się w dłoni. Około 350gram wagi nie tworzy bariery sprzętu za ciężkiego do utrzymania. Mamy również ten komfort, że przy pracy nad naszym ciałem nie będziemy otoczeni kablami ponieważ produkt jest bezprzewodowy(wbudowana bateria).

Aby wykonać zabieg obowiązkowo trzeba usunąć włosy z danej partii ciała, którą będziemy naświetlać zwykłą jednorazową maszynką. Według zaleceń producenta początkowo musimy ustawić najniższą moc i ją z czasem zwiększać tak by poczuć granicę tzw dyskomfort.

Motywacja przy zakupie modelu ES-WH80

Najtańszy model ES-WH80 nowego urządzenia marki Panasonic jaki znaleźliśmy to koszt 999zł. Czy warto zapłacić tyle za urządzenie tej klasy? Warto!

  1. Trzykrotny zabieg na obie łydki to jakieś 200 klików, a zatem obie nogi ogarniemy po 400 błyskach
  2.  Według nas żywotność baterii używając depilatora przez jedną osobę to jakieś 3 lata hmm max 3,5  bo trzeba pamiętać, że ludzie używają depilatora nie tylko do łydek, ale również do innych partii ciała, które potrzebują większego naświetlania
  3. Sama depilacja(naświetlanie) nie trwa więcej niż 10 minut dla nóg. Musimy również pamiętać o częstotliwości powtarzania
  4. Musimy pamiętać, że efekty będą najmocniej widoczne po 6-8-12 tygodniach od stosowania(odstępy 2-tygodniowe) w zależności od predyspozycji waszego włosa i barwnika
  5. Dla przykładu możemy napisać, że koszt jednego zabiegu technologią światła IPL w gabinetach kosmetycznych czy też klinikach medycyny estetycznej  rozkłada się cenowo między 80-200zł za zabieg, a więc łatwo na takim urządzeniu tylko zaoszczędzimy i to zwróci się nam taki produkt już po 9 zabiegach w klinice;) Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że są różne kliniki i też sprzęt, którym naświetlają może być wart dziesiątki tysięcy złotych, ale czy efekt nie będzie ten sam?

Ograniczenia modelu ES-WH80

uj-cia

Zabiegi tym produktem nie sprawdzą się i pozostaną nieskuteczne jeśli nasze owłosienie jest bardzo jasne, blond. Sprawdza się na mocnym owłosieniu, ciemnym, gęstym. Jednym słowem urządzenia daje konkretny efekt przy konkretnym poroście włosa.

Podsumowanie

Nowinki technologiczne nas cały czas zaskakują. IPL to przyszłość jeśli mowa o bezbolesnym zabiegu przynoszącym komfort dla naszej higieny związanej z owłosieniem.

Nie musimy poświęcać czasu na wizytę w salonach estetycznych, bo możemy zając się sobą we własnym domu biorąc ten produkt do rąk.  Faktem jest również, że urządzenie nie należy do najtańszych(od 999zł- zakup internetowy), ale jest bardzo dobrą alternatywą dla zwykłego elektrycznego depilatora(0d 89zł- zakup internetowy) i naprawdę możemy dużo w naszym portfelu zaoszczędzić kupując ten model urządzenia od Panasonica.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed