Reni Jusis wraca z nową płytą!

139125-s1

Po siedmiu latach przerwy Reni wraca w życiowej formie, której pozazdrościłoby jej wielu dzisiejszych debiutantów.

Reni Jusis wraca z nową płytą!

Jej nowy, siódmy już album powstawał we współpracy z 3 producentami muzyki elektronicznej i z pewnością będzie nie lada niespodzianką dla publiczności. „BANG!” zaskakuje świeżością i przypomina o niesamowitej energii muzycznej, z którą od zawsze kojarzona była Reni Jusis.

To jedna z niewielu polskich artystek, która nie tylko bardzo mocno eksperymentowała z gatunkami muzycznymi podczas kariery, ale Reni to przede wszystkim wyjątkowa osobowość, która potrafiła znaleźć wiele odpowiednich momentów na spokój, wyciszenie i wydaje się, że ten powrót może być naprawdę strzałem w dziesiątkę.

Jak zaczynała?

Warto Wiedzieć!

Album ukaże się już w na początku kwietnia nakładem wytwórni Sony Music Poland, z którą artystka podpisała kontrakt i to właśnie przed majówką artystka zaprezentuje materiał z najnowszej płyty na poznańskim festiwalu.

Najbliższy występ Reni Jusis w Poznaniu już 23 kwietnia( sobota).

spring-break-reni2a

Spring Break to jedna z najprężniej rozwijających się imprez muzycznych w Polsce. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w Poznaniu. 3-dniowe karnety kosztują w tym roku 89 zł w przedsprzedaży i 100 zł w dniu koncertu.

Informacje o tym wydarzeniu oraz o biletach znajdziecie tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed