Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University!

274U0731

Pierwsze dwudniowe warsztaty pod nazwą „Przygotuj się do rekrutacji”odbyły się w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie w dniach 19-20 kwietnia. Cykliczne spotkania z ekspertami Sephora University odbywać się będą na wybranych uczelniach wyższych w całej Polsce.

Zapisy na warsztaty prowadzi biuro karier uczelni. Następne spotkania już niebawem w Katowicach i Wrocławiu. Sephora nieustannie inspiruje i dzieli się wiedzą ekspercką ze wszystkimi, których może zainspirować do podejmowania w życiu nowych wyzwań, dodać siły i wiary we własne możliwości. Pomaga też rozwijać pasje, wspiera edukację i samodoskonalenie.

Sephora na całym świecie stale szkoli i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. Studenci stworzonego globalnie Sephora University mierzą się z najlepszymi i mają szansę sięgnięcia po cenny certyfikat sygnowany przez Sephora University.

Projekt Sephora University oryginalnie zaadresowany do naszych pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć i naszą misję realizować również na zewnątrz. Tak właśnie powstały spotkania „Przygotuj się do rekrutacji” skierowane do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy. Jeśli masz wątpliwości jak napisać profesjonalne i skuteczne CV, jak zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, m.in. odpowiednim makijażem, te warsztaty są dla Ciebie!

Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska.

Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University!

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji” czekają 3 etapy przygotowań:
ETAP 1:
WARSZTATY MAKIJAŻOWE

Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas instruktażowej lekcji uczestnicy warsztatu krok po kroku poznają oraz wypróbowują samodzielnie na sobie tajniki makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2
ZDJĘCIE DO CV

Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić i zrobić sobie zdjęcie do CV. Fotograf bezpłatnie wykonuje zdjęcia uczestnikom zapisanym na warsztaty.

ETAP 3
KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA

Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą Ci przygotować profesjonalne CV, które skutecznie pomoże ci zdobyć uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodawcy, a także przedstawią możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

Warto Wiedzieć!

Na udział w warsztatach studentów danej uczelni obowiązują zapisy prowadzone indywidualnie przez daną uczelnię. Informacje na temat terminów spotkań będziecie mogli znaleźć na stronach Sephory.

Obserwuj Żyjesz.pl na Facebooku i Instagramie. Oglądaj na Snapchacie Żyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares