Runmageddon Mazury: Piekło sięga coraz dalej!

12308231_1053553618002901_7899870113914061632_n

Ełk kolejnym miastem w Polsce, które chce pokonać jeden z najbardziej emocjonujących torów przeszkód w Europie zwanych Runmageddonem.

Polska marka nie tylko świętowała kilka dni temu swoje 2 urodziny, ale również analizowała kolejne możliwości rozwoju, a już wiemy, że w 2016 roku planuje pojawić się w największych miastach w Polsce, jak również po raz pierwszy zawita do stolicy Wielkiej Brytanii 2 lipca i to właśnie Londyn będzie pierwszym miastem poza granicami Polski, które chce podbić projekt Runmageddon i tym samym pokazać Brytyjczykom kolejną sportową rywalizację, w której mogą pokazać się z najlepszej strony.

Runmageddon Mazury: Piekło sięga coraz dalej!

Lubisz biegać? Trenujesz profesjonalnie? Chcesz się sprawdzić? Widzieliście już ogólnopolski kalendarz biegowy 2016? Zapisz się i wystartuj!

Fot. Ola Bulanowska

Dla jednych dwa lata to bardzo dużo czasu na rozwój projektu, dla innych to okres wdrążania się, testów tras, szukania grupy docelowej, zarywanie nocek z myślą by przyciągnąć do startów w zawodach surwiwalowych jak największej ilości ludzi na wariackich papierach, którzy są w stanie nie tylko przebiec +6km i pokonać większość z 30 przeszkód ulokowanych na trasie, ale bawią się bieganiem, pomagają sobie na trasie i sprawiają, że innym biec się chce…

Fot. BikeLife

Po dwóch latach organizacji Runmageddonu, fundacja wychodzi z nowymi przeszkodami, innymi miastami, w których czekają na Was piękne okoliczności przyrody i warto się poczołgać, popływać i powiedzieć do siebie #BEACTIVE

Dziękuję Wam za to, że dwa lata temu uwierzyliście w Runmageddon i zaangażowaliście się jako Uczestnicy, Organizatorzy, Kibice. Za to, że ciągle jesteście z nami i wciągacie przyjaciół w nasze wspólne taplanie się w błocie i pokonywanie  swoich słabości. To dzięki Wam moje marzenie stało się rzeczywistością a każdy z Was ma szansę mierzyć się z nowymi wyzwaniami, pokazywać siłę i charakter na trasach w różnych częściach Polski a wkrótce również zagranicą.

Jaro Bieniecki, właściciel projektu Runmageddon

Pakiety sportowe na dany bieg

Runmageddon

Zastanawiacie się czasami co mają w workach sportowych ludzie przemierzający miasto przed lub po danym biegu? Śpieszymy z odpowiedzią.

Zazwyczaj w wykupionym pakiecie sportowym zagwarantowana jest koszulka techniczna do biegu, niespodzianka od organizatora( zazwyczaj są to jakieś dodatki przekazane przez sponsorów: napoje, batoniki, odżywki, vouchery, zniżki), medal po ukończonym biegu, herbatka z prądem oraz symboliczna bandama z logiem projektu no i to co bezcenne czyli satysfakcja z ukończenia morderczego toru przeszkód….i chce się jeszcze i jeszcze…

Ile trzeba zapłacić za start w tego typu zawodach?

Ceny za bieg podstawowy rozpoczynają się od 119złotych za pakiet startowy i z każdym miesiącem przed biegiem rosną, a więc warto wykupić pakiet startowy w momencie pojawienia się zapisów na stronie runmageddon.pl Na tej stronie znajdziecie możliwość zapisów na dane biegi w różnych zakątkach Polski jak również po raz pierwszy na dzienną edycję w stolicy Wielkiej Brytanii oraz na nocny bieg w Czechach.

unnamed

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed