Eurowizja 2016: Michał Szpak wygra w konkursie? [Sprawdź]

Od 3 maja reprezentant Polski jest już w Sztokholmie, gdzie przygotowuje się do półfinału Eurowizji, a wystąpi w II części 12 maja. Sprawdziliśmy jak tam z typami u bukmacherów i jest dość zaskakująco. Wydawało się nam obserwując oglądalność eurowizyjnych filmów na platformie Youtube, że Michał jest w czołówce konkursu.

Tymczasem analitycy z firmy Unibet nie dają reprezentantowi Polski większych szans na końcowe zwycięstwo. W ich opinii Michał Szpak zajmie miejsce w drugiej dziesiątce o czym mówi  kurs wynoszący 1/15 a więc wygrana przy stawce 1 zł wyniosłaby nieco ponad 1,06 zł.

Eurowizja 2016: Michał Szpak wygra w konkursie? [Sprawdź]

Zdaniem bukmachera Michał Szpak wystąpi w finale Eurowizji 2016. Prawdopodobieństwo, że awansuje on do finału określono kursem 7/20 (potencjalna wygrana przy stawce 1 zł – 1,35 zł), podczas gdy dla przeciwnego wariantu to „jedynie” 19/10 (wygrana przy stawce 1 zł – 2,90 zł).

Kto oprócz Polski znajdzie się w finale Eurowizji 2016?

Na pewno znajdzie się w nim tzw. Wielka Piątka państw, które nie muszą rywalizować w kwalifikacjach (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja) oraz ubiegłoroczny laureat Szwecja. Do tej grupy dołączy 10 zwycięzców każdego z półfinałów.

Zdaniem analityków z pierwszego półfinału awansują: Rosja, Armenia, Malta, Czechy, Azerbejdżan, Holandia, Chorwacja, Węgry, Cypr, Estonia. Z drugiego półfinału przejdą: Polska, Ukraina, Australia, Bułgaria, Serbia, Łotwa, Belgia, Izrael, Norwegia i Litwa.

My zaś jesteśmy optymistami i wydaje się nam, że Michał Szpak powinien być w finałowej ósemce wykonawców, bo jest kolorowym ptakiem, a jak wiemy ten konkurs kocha takie muzyczne kreacje.

Warto Wiedzieć!

Eurowizja 2016 startuje już 10 maja. To właśnie tego dnia odbędzie się pierwszy półfinał konkursu. Przypomnijmy, że Michał Szpak w Sztokholmie wystąpi w drugim półfinale czyli 12 maja.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed