DJ Adamus zakończył karierę. Relacja z DJ Adamus Ibiza Camp On! [Galeria]

Podczas pierwszej edycji swojego festiwalu – DJ Adamus Ibiza Camp On!
Festival najpopularniejszy polski dj i producent muzyczny ogłosił zakończenie
kariery muzycznej!

Wszystkich bez wyjątku zaskoczyło wyznanie DJ-a Adamusa, który ogłosił, że kończy w tym roku karierę muzyczną!

 – Teraz zamierzam oddać się moim dwóm pozostałym pasjom: podróżom i gotowaniu. Od czasu do czasu połączę jednak przyjemne z pożytecznym, organizując chociażby festiwal taki jak ten – oznajmił DJ Adamus ze sceny.

DJ Adamus postanowił w wyjątkowy sposób świętować otwarcie wakacyjnego sezonu. 24 czerwca w Klubie Capitol w Warszawie odbyła się 1. edycja jego festiwalu – Ibiza Camp ON Festival. Nie zabrakło na nim czołowych polskich DJ-ów (wśród których znaleźli się m.in. Matush, Mr. Root, Unknown Poets, Wutes, DJ PePe). Pojawił się także gość specjalny z Ibizy – Felix Da Funk.
W rytm klubowych przebojów bawili się studenci Społecznej Akademii Nauk i zaproszone gwiazdy: Agnieszka Włodarczyk, Ola Ciupa, Paulla, Krzysztof Gojdź, Bilguun Ariunbaatar, Misheel Jargalsaikhan, Monika Jarosińska, Kasia Nova, Agnieszka Rylik, Marcin Czerwiński (Must Be The Music), Krzysztof „Kasa” Kasowski, Piotr Zelt, Daniel Kozakiewicz (7 życzeń), Ian Rooth, Artur Chamski, Marcin Klimczak z zespołem Magma, Andre Whyte, Mateusz Jarzębiak „Góral” (Top Model). Imprezę poprowadziła Klaudia Wiśniowska, a temperaturę, która i tak sięgała zenitu podgrzały Tancerki Samby – Carnival Stars, Tancerki Rising Stars Revue i Ludzie 'Led’ Roboty!- Wśród osób, które przybyły na wydarzenie rozlosowane zostały wyjątkowe nagrody: wyjazd na Ibizę od Travel2Ibiza, słuchawki nagłowne od Panasonic, pobyt w Uzdrowisku Miejskim – Studio Sante!
Na razie przed Adamusem pracowite wakacje, które zakończą się wyjątkowym tygodniem we wrześniu na Ibizie. Jak będzie wyglądała finałowa trasa koncertowa i pożegnanie DJ-a Adamusa z polską publicznością dowiemy się już wkrótce…

mat.prasowe
fot. Bartko Dębkowski / Nazar Vasko / Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed