DJ Adamus Ibiza Camp On! Festiwal – Imprezowa wyspa w centrum Warszawy

DJ Adamus to najpopularniejszy polski dj i producent muzyczny, osobowość telewizyjna, twórca oprawy muzycznej festiwali. Znany jest z nowoczesnych remixów legendarnych przebojów (m.in. „Hi Fi Superstar” czy najnowszy „Mój jest ten kawałek podłogi”), a także z premierowych utworów.

W tym roku DJ Adamus będzie w wyjątkowy sposób świętował otwarcie wakacyjnego sezonu. 24 czerwca w Klubie Capitol w Warszawie odbędzie się 1. edycja jego festiwalu – Ibiza Camp ON! Festival. Nie zabraknie na nim czołowych polskich DJ-ów (m.in. Matush, Mr. Root, Unknown Poets, Wutes, DJ PePe). Pojawi się także gość specjalny z Ibizy – Felix Da Funk. Urodzony na wyspie Dj i producent od lat związany jest z hiszpańską sceną klubową. Występował w większości klubów Ibizy, jest rezydentem wyspy i promotorem muzycznym.

Zaproszenie Festival DJ Adamus

Dzięki współpracy z biurem Travel2Ibiza i Party Camp wśród osób, które przyjdą tego dnia na imprezę rozlosowana będzie wyjątkowa nagroda – Wyjazd na IBIZĘ oraz vouchery zniżkowe! Czekają też dodatkowe niespodzianki od: Społecznej Akademii Nauk, Neon – zdrowy energetyk, Spoko Box – Catering dietetyczny, firm Panasonic, Play, Tidal, Philipiak Milano i Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie najnowszy singiel DJ-a Adamusa do piosenki „Mój jest ten kawałek podłogi”. Na projektach graficznych promujących wydarzenie możemy zobaczyć zdjęcie DJ-a Adamusa wykonane przez Rafała Makieła podczas sesji podwodnej w Dubaju


„Kiedyś miałem kilka marzeń. Wiele z nich już się spełniło. Odbyłem podróż życia po Azji i Ameryce, bywam na Ibizie, miałem swój klub, więc teraz czas na własny Festiwal. Tym większa jest satysfakcja kiedy wiem, że jest on wstępem do wielkiego świętowania na Ibizie. Od 14 do 21 września, organizujemy polski tydzień na wyspie, będą szalone imprezy w klubach i na statku. Poza mną pojawią się znani polscy DJ-e i wielu przyjaciół, taki tydzień pamięta się do końca życia.” zachęca do wspólnego wyjazdu DJ Adamus.


Bilety do nabycia w kasie klubu w dniu imprezy w cenie 25zł (Lista FB – 15zł)

Ibiza Camp On Festiwal, 24.06.2016 r. g.22.00

Klub Capitol, ul. Marszałkowska 115, Warszawa

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares