Silesia Business & Life Golf Cup 2016: Przed nami VI finał rozgrywek [Zapowiedź]

1-61

Jedne z najbardziej medialnych i towarzyskich wydarzeń na mapie Polski. VI edycja Silesia Business & Life Golf Cup składa się w tym roku z pięciu turniejów eliminacyjnych i wielkiego finału. 

Dwa turnieje już się odbyły w pięknej i słonecznej Hiszpanii(Alicante, Gran Canaria), pozostałe wydarzenia zaplanowane są w naszym kraju.

Jeden z turniejów eliminacyjnych odbył się na Pomorzu. W dniach 28-29 maja Sierra Golf Cup  w Wejherowie gościł 120 zawodników.

Wielkie osobowości podczas Silesia Business & Life Golf Cup 2016

goscie

Jerzy Dudek, Mariusz Czerkawski, Cezary Pazura, Michał Wójcik,  Mateusz Ligocki, Kuba Wojewódzki, Tomasz Iwan, Radosław Gilewicz, Artur Siódmiak czy chociażby Maciej Zegan to osobowości, które brały udział  w ostatnich edycjach tego sportowo- towarzyskiego przedsięwzięcia Klaudiusza Sevkovica.

Wielki finał VI edycji – Jakie atrakcje?

25 czerwca na śląskim polu golfowym w Siemianowicach Śląskim. Aby urozmaicić wydarzenie turniej golfa został podzielony na trzy części.

  • Śniadanie Mistrzów:  Rozdanie dla zawodników pakietów startowych i oficjalne rozpoczęcia zmagań na polu
  • Konkursy turniejowe i loteria wizytówkowa: Longest Driver, Nearest to the pin, Hole in One- w puli nagrody warte kilkaset tysięcy złotych
  • Strefa rozrywki: Pokazy mody, koncerty, wyśmienita kuchnia oraz kilka wydarzeń biznesowych towarzyszących VI edycji Silesia golf Cup

Warto Wiedzieć!

Na gości będzie czekał występ bardzo utalentowanego polskiego wokalisty.

A po dniu pełnym wrażeń event z pola golfowego przeniesie się do centrum Katowic, gdzie w jednym z prestiżowych klubów odbędzie się after party podsumowujące, to co działo się na polu golfowym.

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares