MARKA DIESEL OFICJALNYM PARTNEREM AC MILAN!

STE_8580_R

Lifestylowa marka Diesel zostanie oficjalnym partnerem legendarnego włoskiego klubu piłkarskiego, AC Milan. Ten związek będzie miał swój początek dzisiaj i potrwa przynajmniej przez 3 lata.

Dzięki kolaboracji obu stron, marka Diesel będzie ubierać zawodników AC Milan poza boiskiem. Obie włoskie ikony, znane na całym świecie, dzielą te same wartości, które utrwalone są w ich DNA: duch współpracy, odwaga i wola zwycięstwa. Wymienione cechy korespondują z bezwarunkową pasją do sportu. Pasją, która napędza i pomaga wznosić się na wyżyny w ich działaniach na wielu polach. Diesel i AC Milan to dwie marki o silnym, światowym autorytecie, zarówno w Europie jak i również w Azji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

„Wieloletnie marzenie w końcu się ziściło dla mnie i dla mojej rodziny, czyli marki Diesel. Wyjątkowe drogi Diesel’a oraz AC Milan naturalnie zostały połączone: jesteśmy dwoma włoskimi, ikonicznymi graczami o światowej renomie, których łączy podobny charakter. Dzisiaj jednoczymy się, spajając takie wartości jak duma, pasja i odwaga. Chcemy, aby ta współpraca były jedyna w swoim rodzaju, napędzana ironią, innowacją i nowoczesnością.”

Renzo Rosso, założyciel marki Diesel

„Dorastałam z czerwonymi i czarnymi barwami. Zawsze czułam, że to moja druga skóra. Te barwy to moja pasja – ta sama, która stymuluje klub AC Milan i markę Diesel do rozpoczęcia współpracy. Diesel to dynamiczna, międzynarodowa firma działająca w świecie mody, która ukierunkowana jest na młode rynki. Te same, do których aspiruje obecnie AC Milan, podążający drogą innych czołowych europejskich klubów” – twierdzi Barbara Berlusconi, wiceprezydent i dyrektor generalny AC Milan.

Warto Wiedzieć!

O AC Milan

Od 117 lat AC Milan jest kojarzony z piłką nożną, rozrywką, emocjami i sukcesem. Czerwono-czarni to klub, który wygrał najwięcej międzynarodowych trofeów w historii piłki nożnej. Od czasu, kiedy został założony w 1899 roku, AC Milan zdobył 18 tytułów ligowych, 5 pucharów Włoch, 7 pucharów Ligi Mistrzów, 2 puchary Zdobywców Pucharów, 5 Superpucharów Europy, 3 Puchary Interkontynentalne, 6 Superpucharów Włoch oraz 1 puchar Klubowych Mistrzostw Świata. Dzisiaj AC Milan to czołowe międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zapewnia najlepsze sportowe spektakle milionom widzów na całym świecie.

O marce Diesel

Diesel to innowacyjna, międzynarodowa marka, która produkuje szeroki asortyment jeansów, ubrań i akcesoriów. Od czasu powstania w 1978 roku, Diesel ewoluował od prekursora w dziedzinie jeansów do pioniera stylu premium casual, stając się prawdziwą alternatywą dla obecnego rynku towarów luksusowych. Pomimo jego wzrostu, filozofia Diesel’a pozostała taka sama: jest to marka opowiadająca się za pasją, indywidualizmem oraz śmiałym wyrażaniem samego siebie.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares