Tomasz Wolny, dziennikarz Tvp 2, Robert Kraśka, współorganizator spotkania Football Academy Ursynów Warszawa

Radosław Chmielewski Wydawca serwisu Żyjesz.pl, Grzegorz Kuca Zastępca Burmistrza Warszawa Bemowo

Mateusz Ligocki, Antoni Królikowski, Robert Kraśka

Drużyna Fundacji Viro

Na warszawskim Bemowie przy Obrońców Tobruku 11 doszło do długo wyczekiwanego spotkania. Na przeciwko siebie stanęły w szranki drużyny Fundacji Viro i Telewizji Polskiej. Cel był szczytny- pomoc utalentowanym dzieciom.

W pierwszej połowie to goście przeważali na boisku. Dało się odczuć na boisku obecność wielokrotnego reprezentanta Polski, Marcina Żewłakowa, który nie tylko potrafił wypracować sobie akcje na połowie rywala, ale skutecznie kilkukrotnie udało mu się już w pierwszych 20 minutach spotkania pokonać bramkarza Fundacji Viro, gospodarza tego meczu.

Do przerwy Fundacja Viro 0:3  Gwiazdy TVP

W drugiej połowie gospodarze wzmocnili defensywę i chwilowo zażegnali kryzys. Bardzo dobrze w ataku spisywał się polski snowboardzista przygotowujący się do czwartego startu w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2018 roku, Mateusz Ligocki. Dzięki szybkości i dobrym podaniom polskiego aktora, Antka Królikowskiego, udało mu się strzelić dwie bramki dla Fundacji Viro i tym samym na kwadrans przed końcem spotkania na tablicy mogliśmy zobaczyć wynik 2:4 dla drużyny gwiazd Telewizji Polskiej. I gdy się już wydawało, że mecz zmierza do przyjaznego remisu w Wielkim Meczu Charytatywnym, goście nieco bardziej przycisnęli w końcówce podwyższając wynik spotkania o kolejne trzy bramki. Warto dodać, że w drużynie gwiazd TVP wystąpił Kuba. Chłopiec, który walczy ze swoją nadwagą bierze udział w programie Tomka Wolnego „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”. Po kilku tygodniach ciężkiej walki, otrzymał nagrodę i mógł strzelić swoją wymarzoną bramkę na profesjonalnym boisku piłkarskim na którym to wystąpiło wiele gwiazd.

Końcowy wynik spotkania

Wielki Mecz Charytatywny Fundacja Viro 2:7 Gwiazdy TVP

Na kibiców, którzy licznie zgromadzili się na warszawskim Bemowie czekała nie lada gratka. W przerwie spotkania wystąpiły tancerki z grupy Queens. Odbywały się również losowania, w których do wygrania były wyjątkowe upominki od Polskiego Związku Piłki Nożnej. Odbyła się również licytacja wyjątkowej piłki z autografami Grzegorza Krychowiaka( Paris Saint Germain) i Bartosza Bereszyńskiego(Legia Warszawa). O prawidłowe nawodnienie zawodników zadbała marka Nutrend. Najlepsi zawodnicy obu drużyn, a także zawodnik meczu otrzymali upominki od Perfumerii Sephora.