Barbarian Race: Profil wojownika i nowa wirtualna strona marki[Zobacz szczegóły]

Nadszedł bardzo ważny dzień dla biegów z przeszkodami w Polsce. Czegoś takiego jeszcze nie było. Od dzisiaj świat wirtualny biegacza łączy się ze światem rzeczywistym za pomocą indywidualnego profilu wojownika.

Profil Wojownika

Jest to specjalny panel, w którym łączymy wirtualny świat Barbarzyńców z realnym uczestnictwem w Barbarian Race. Za zapisanie na zawody, ukończenie Barbarian Race otrzymujesz BRP (BarbarianRacePoint), czyli specjalną wirtualna walutę. Możesz tu również stworzyć swój indywidualny awatar wojownika i za zdobyte punkty BRP wyposażyć go w specjalną zbroję, broń oraz dodatki. Każdy uzyskany w ten sposób item zmienia parametry Twojego barbarzyńcy. Dzięki temu stajesz się silniejszy, szybszy i wytrzymalszy.

Zyskując większe doświadczenie (exp.) wskakujesz na wyższy poziom (Lv) i zyskujesz dodatkowe bonusy (rabaty na starty oraz do sklepu). Możesz także zmierzyć się w pojedynku z każdym zawodnikiem. Wystarczy tylko rzucić mu wyzwanie!

Jako czynny zawodnik, który ma za sobą wiele startów, zastanawiałem się jak ulepszać własne JA i tak jak marki ścigają się z technologią biegowego sprzętu tak i marka Barbarian Race pragnie rozwijać nie tylko własny tor przeszkód, na którym przy każdym starcie pojawiają się nowe przeszkody, ale chce zawsze angażować się w rozwój każdego zawodnika, mówi Grzegorz Szczechla, właściciel Barbarian Race i najlepszy zawodnik biegów ekstremalnych w naszym kraju.

Bardzo długo Barbarian Team pracował nad jakością własnej marki, którą również trzeba oddać w świat wirtualny. Nasza marka nie tylko kilka tygodni temu zyskała nową szatę graficzną strony internetowej, ale stworzyła coś niesamowitego czego do tej pory w biegach z przeszkodami nie było. Startując w zawodach do tej pory skupiałeś się tylko na możliwości zapisu przez stronę, terminie, sklepie biegacza Barbarian Race i lokalizacji płacąc przy tym niemałe pieniądze. Od tej pory chcemy budować Twoją markę, nazwisko w profilu wojownika Barbarian Race. Mam nadzieję, że to pomoże Ci stać się jeszcze lepszym biegowym barbarzyńcą. Czas na nową erę w biegach z przeszkodami – dodaje Szczechla.

31

Obiecująco zapowiada się również cały 2017 rok. Od kilku tygodni fani ekstremalnego biegania mogą zapisywać się na pierwsze trzy lokalizacje biegów[Wisła, Tychy, Ustroń] Barbarian Race w 2017 roku na stronie www.barbarianrace.pl Ale to nie koniec niespodzianek i atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten rok. Więcej informacji wkrótce.

O biegu Barbarian Race

Barbarian Race to bieg przeszkodowy, długość trasy oraz ilość przeszkód zależy od edycji. Uczestnicy startują w tzw. falach, co 30 minut. Grupy liczą max. 200 osób. Można biec w fali Open (wynik nie jest najważniejszy, a liczy się pokonywanie swoich słabości i dobra zabawa) lub Elite (liczy się czas oraz miejsce, można zdobyć kwalifikacje do Mistrzostw Europy). Wszystkie informacje przedstartowe (mapka, oświadczenie) zawsze pojawiają się na profilu FB oraz stronie organizatora na około tydzień przed imprezą. Na zawodach należy pojawić min. godzinę przed startem i udać się do biura zawodów w celu odebrania pakietu startowego. Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty oraz podpisane oświadczenie. Pakiet startowy można odebrać osobiście lub przez osoby trzecie, jednak wtedy ta osoba musi mieć ksero dowodu i podpisane przez zawodnika oświadczenie.

Cechą, która wyróżnia Barbarian Race na tle innych biegów z przeszkodami są najlepszej jakości przeszkody umieszczone na najlepiej dobranej trasie w każdej z lokalizacji, w których się bieg odbywa.

Zapisy na biegi znajdziecie tutaj

br logo

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed