Enrique Iglesias:”SÚBEME LA RADIO”nowym singlem artysty[ Znamy datę premiery]

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić teledysk do swojego następnego singla „Súbeme la Radio”.

Teledysk kręcony w Hawanie ujrzy światło dzienne 24 lutego.

„Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie „Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca” mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że ‘Bailando”, najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!) teledysk kręcony był właśnie na Kubie.

Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą, wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. „Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół: Descemer Bueno, Zion & Lennox. Descemer. O Enrique mówi:

„Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak „Bailando”, „Loco”, „El Perdedor”, „Cuando Me Enamoro”, „Lloro Por Ti”, „No Me Digas Que No” i „Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej i staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy”.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciały znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim.

Zapowiedź piosenki i klipu możecie znaleźć tutaj

A jeśli chcecie usłyszeć boskiego Enrique to spełniamy życzenie poniżej:

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed