Nowa Nokia 3310 bez dotyku. Wielka premiera 2017 roku? [Czekacie?]

bfdvvd

Wraca Nokia 3310 i to wcale nie tak bardzo zmieniona. Informacja o powrocie tego  kultowego telefonu pojawiła się kilka dni temu i zdominowała serwisy newsowe pod kątem nowych technologii. Czy gra jest warta świeczki? Warto czekać na możliwość zakupu w Polsce? Odpowiadamy

Jak donoszą Chińczycy w kolejnych przeciekach informacji do świata technologii model 3310 nie zyska nowej odsłony, a jedynie trochę kosmetyki pod nowe czasy.

Kształt obudowy zostanie zachowany – chociaż nowa Nokia 3310 ma być smuklejszym telefonem, zmniejszy się także trochę waga modelu. Telefon ma być dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Możemy spodziewać się wersji czerwonej, żółtej, zielonej. Zapewne marki pozostawi sobie również oryginalny kolor ciemnoniebieski, a więc mamy 4 kolorystyki, klawisze mają zachować swój charakterystyczny wygląd, a rozmiarem dostosowane będą do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Ekran ma być kolorowy, a wyświetlacz nieco większy.

 Przeglądarka stron internetowych w Nokii 3310? Hip hip hurra

Nie ma co się łudzić. Model ten ma pozostać telefonem komórkowym, a nie smartfonem, a więc i jakość wyświetlania jak również pamięć, a co za tym idzie ściąganie aplikacji może być utrudnione. Mówi nam o tym niska cena modelu.

Nokia 3310 ma być zaprezentowana już w najbliższą niedzielę podczas targów MWC 2017 w Barcelonie. Oprócz nowej wersji tego modelu zadebiutują także smartfony prasujące pod systemem Android – Nokia 3 i Nokia 5.

Warto Wiedzieć!!!

Cena powracającej po 17 latach Nokii 3310 została ustalona na poziomie 59 euro, czyli na obecny kurs +-255 zł. Nie ma bólu portfela, ale też nie ma w nas mega optymizmu. Chcielibyśmy się zaskoczyć pozytywnie. Uda się? Poczekamy, zobaczymy

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares