Lanberry: „Zagadka” kolejnym singlem wokalistki [Posłuchaj]

Zagadka to kolejny utwór autorstwa Lanberry oraz producenta Piotra Siejki, z którym Artystka pracuje od samego początku swojej muzycznej kariery . Taneczny beat miesza się z charakterystycznie emocjonalnym i tym razem lekko mrocznym wokalem Lanberry. Nowością jest dodanie gitarowego brzmienia, które wprowadza dużo przestrzeni do utworu.

Po wielkim sukcesie utworu ‘Piątek’ czas na nowy singiel od Lanberry !

Premierowy singiel wzbudził wiele emocji no i wywindował artystkę, która była znana ze śpiewania coverów do pozycji pełnoprawnej wokalistki rozpoczynającej swoją solową karierę.

Posłuchajcie:

Co mówi Lanberry o nowym singlu?

„W warstwie tekstowej chciałam opowiedzieć o tym z czym się zmagam na co dzień. O wewnętrznej walce z samą sobą. O tym, że cały czas jestem wielkim znakiem zapytania dla innych ale także dla siebie. Otwieram się na to co nieznane, nieodkryte i nieszablonowe. Coraz bardziej lubię zaskakiwać i zachęcam każdego do tego żeby skupiać się na sobie i nie uciekać przed próbą rozwiązania naszej wewnętrznej zagadki.. Rozwiązywanie zagadki to droga, która może być naprawdę intrygująca i fascynująca.”

Premiera singla Lanberry „Zagadka”

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares