Enea Spring Break: 135 wykonawców muzyki w ten weekend w Poznaniu [Zobacz kto wystąpi]

Wystartowała IV edycja festiwalu Enea Spring Break. Jak wiemy początki kariery nigdy nie są łatwe. Ten festiwal ma przybliżyć do rozpoczęcia upragnionej muzycznej kariery.

Na 15 scenach [największa ze strefą GASTRO stanie na pl. Wolności] w centrum Poznania wystąpi także wielu doświadczonych artystów. Ramona Rey, PabloPavo i Ludziki, Anita Lipnicka, Organek, Julia Pietrucha. Bitamina, Julia Wieniawa i dawno nie słyszana Tola Szlagowska[kiedyś Blog 27] to między innymi artyści, których nie zabraknie w ten weekend w Poznaniu.

Koncertowy rozkład jazdy Enea Spring Break

 

Wysyp gwiazd podczas ostatnich edycji festiwalu

Przez ostatnie kilka lat na muzycznej mapie Poznania zrobiło się naprawdę bardzo kolorowo za pośrednictwem wielu gatunków muzycznych, które prezentują artyści występujący na Spring Breaku. Nie tak dawno temu mogliśmy posłuchać chociażby Taco Hemingwaya czy Brodki.

Enea Spring Break to nie tylko koncerty

Wiele paneli dyskusyjnych, które przybliżą Wam nie tylko podstawowe zagadnienia związane z branżą muzyczną, ale pozwolą uwierzyć w rozwój własnej kariery. Wśród panelistów dyrektorzy zarządzający największymi polskimi wytwórniami, salami koncertowymi jak również sami artyści. Rozkład jazdy znajdziecie tutaj

W sklepach Google Play i Apple App store natomiast można ściągnąć festiwalową aplikację, która ułatwi poruszanie się po mapie koncertowej festiwalu.

Enea Spring Break poleca dział Kultury Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares