Silesia Business&Life Golf Cup 2017: Rusza sezon golfowy [Zobacz szczegóły]

W dniach 13-14 maja rozpoczyna się polski cykl turniejów golfowych Silesia Business & Life Golf Cup. Golfiści zmierzą się na polu golfowym First Warsaw Golf w Rajszewie k/ Warszawy.

Turnieje eliminacyjne poprzedzające turniej golfowy pod Warszawą zorganizowano na Gran Canaria w Hiszpanii oraz w Tajlandii.  Zakończyły się sukcesem i tym samym automatycznie pociągnęły za sobą kolejne etapy całorocznych przygotowań do sezonu letniego, który rozpoczyna się już w najbliższy weekend na prestiżowym ośrodku z polem golfowym w Rajszewie pod Warszawą. Po kilku turniejach na terenie naszego kraju, między innymi w Wejherowie, zakończy się Wielkim Finałem już na początku lipca w Siemianowicach Śląskich. Będziemy tam i tym samym zobaczycie wyjątkową relację z tego wydarzenia tylko na naszych kanałach. Zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje wydarzenia tutaj

Ekskluzywne wydarzenia przyciągające wyjątkowe osobowości i marki

Na turniejach Silesia Business&Golf zobaczyć do tej pory mogliście takie osobowości jak: Mariusz Czerkawski, Jurek Dudek, Olivier Janiak, Tomasz Iwan, Michał i Mateusz Ligoccy, Cezary Pazura, Radosław Majdan, Radosław Gilewicz, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Magda Steczkowska, Marcin Kindla, Rafał Brzozowski, Michał Milowicz, Piotr Świerczewski, Piotr Zelt, Krzysztof Materna, Michał Łasko.

Największe światowe koncerny oraz liderzy polskiego biznesu coraz częściej wspierają turnieje golfowe co cieszy i tym samym możemy obserwować piękny rozwój tej dyscypliny sportu. Angażują się również włodarze miast jak również Polski Komitet Olimpijski.

Cenne nagrody dla zwycięzców poszczególnych turniejów

Dla zwycięzców turniejów eliminacyjnych na First Warsaw Golf i na Sierra Golf Club oraz turnieju finałowego w Śląskim Klubie Golfowym czekają tygodniowe wyjazdy golfowe na Wyspy Kanaryjskie !

Warto Wiedzieć!

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu i telewizji i niech tak zostanie.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed