Ariana Grande: Koncert charytatywny przyniósł ponad 10 milionów funtów [Warto pomagać]

Niesamowite chwile przeżyli fani oraz zgromadzeni goście podczas koncertu charytatywnego, który zorganizowała Ariana Grande przy współpracy z Live Nation w miejscu, w którym przed dwoma tygodniami dała koncert w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej.

Jak już informowaliśmy doszło tam do zamachu terrorystycznego po jej koncercie, a sama artystka nie tylko bardzo to przeżyła, ale również zawiesiła swoją trasę koncertową, odwołując między innymi dwa koncerty zaplanowane w Polsce.

Gdy się pozbierała postanowiła najszybciej jak to tylko możliwe zorganizować wielki koncert charytatywny przy współpracy i sympatii wielu artystów, którzy stanęli na jej muzycznej drodze. Udało się!!! Sam koncert obejrzało tylko w Wlk. Brytanii ponad 14,5 mln osób. Już wiemy, że dochód z tego koncertu przekroczył z wpłacanych darowizn za pomocą transmisji na żywo w Youtube, Facebooku ponad 350 tys funtów.

Dokładając do tego prawa telewizyjne, bilety i udział sponsorów w czasie antenowym jak również inne darowizny od ludzi dobrej woli uzbierała się kosmiczna suma ponad 10 mln funtów, które zostaną przeznaczone na pomoc rodzinom ofiar tragicznych wydarzeń z Manchesteru.

Ariana Grande: Koncert charytatywny. Plejada gwiazd nie zawiodła.

Podczas koncertu wystąpili między innymi Take That, Robbie Williams, Pharrell, Miley Cyrus, Niall Horan, Little Mix, Black Eyed Peas, Imogen Heap, Mac Miller, Katy Perry, Justin Bieber, Liam Gallagher i Coldplay. Ariana nie kryła wzruszenia.

Oprócz występów na żywo wielu światowych gwiazd muzyki, reszta starała się pomóc na milion innych sposób jak chociażby wpłaty finansowe czy łączenia wideo podczas transmisji w stacji BBC, w których apelowali do świata o pokój i pomoc potrzebującym.

Cały koncert charytatywny możecie raz jeszcze obejrzeć tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Kontakt

Kontakt

 

Shares