Ariana Grande wraca do Manchesteru. Koncert charytatywny już 4 czerwca [Mnóstwo gwiazd]

Za kilka dni amerykańska piosenkarka ponownie zawita do Anglii, by zagrać koncert charytatywny na rzecz ofiar zamachu. Tragiczne wydarzenia nie tylko wstrząsnęły całym światem. Setki pogrążonych w żałobie rodzin również czekają na wsparcie i tu przychodzą w pomocą artyści. Na apel Ariany od razu zareagowali między innymi Justin Bieber, Coldplay, Katy Perry czy Pharrell Williams.

Dochód z koncertu zostanie przekazany brytyjskiemu oddziałowi Czerwonego Krzyża, który przeznaczy go na wsparcie ofiar zamachu i ich rodzin.

Co mówi sama wokalistka, na której to koncercie doszło do zamachu?

Nie zrezygnujemy i nie będziemy się bać. Nie pozwolimy im nas podzielić. Nie pozwolimy wygrać nienawiści.W odpowiedzi na przemoc musimy się zjednoczyć, wspierać, kochać mocniej, śpiewać głośniej i żyć lepiej niż wcześniej. Dziękuję innym muzykom i przyjaciołom, którzy kontaktują się ze mną, by włączyć się w nasz wyraz miłości do Manchesteru czytamy w oświadczeniu amerykańskiej piosenkarki gatunku POP.

Musimy wygrać z terroryzmem

Do zamachu w Manchester Arena doszło 22 maja po zakończonym koncercie Ariany Grande, która koncertowała w Wlk. Brytanii w ramach trasy „Dangerous Woman Tour”. W korytarzu hali wybuchł ładunek zdetonowany przez zamachowca-samobójcę. Jak ustaliła policja, był to Salman Abedi, 22-letni Brytyjczyk pochodzenia libańskiego. Do zamachu przyznali się terroryści z Państwa Islamskiego.

Zobaczcie co działo się po koncercie z przekazu Hollywood Life:

W zamachu zginęły 22 osoby, a ponad sto zostało rannych. To najbardziej krwawy atak terrorystyczny w Wielkiej Brytanii od czasów wybuchów w londyńskim metrze w 2005 r.

Warto Wiedzieć!!!

Swój udział w „One Love Manchester” potwierdziły takie gwiazdy jak m.in. Justin Bieber, Katy Perry czy Coldplay. Ma pojawić się również Usher i Miley Cyrus. Koncert będzie transmitowany na żywo przez BBC.

Bilety na koncert będzie można kupić w kasach Stadionu od dnia dzisiejszego. Organizatorzy liczą, że uda im się zebrać ponad 2 mln funtów. Osoby, które brały udział w koncercie 22 maja, dostaną darmowe bilety.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed